Skaitomiausia

Lankytinos vietos AtėnuoseLankytinos vietos Atėnuose

LANKYTINOS VIETOS ATĖNUOSE Buvęs antikinio pasaulio centras, šiandien turistus viliojantis modernus miestas, kuriame galima rasti neįtikėtinai persipynusią įvairovę. Atėnai – be galo spalvingas didmiestis, kurio neįmanoma nepamilti.

Turkija - stebuklų šalisTurkija - stebuklų šalis

KOSMOPOLITIŠKA ŠALIS Ši šalis pavergia hipnotizuojančiu egzotiško ir pažįstamo jausmo  mišiniu. Pabuvęs Turkijoje suvoki, kad iš tiesų ji yra kur kas daugiau, nei kad paviršutiniškai klijuojama tilto tarp Rytų ir Vakarų etiketė. Ši teritorija nuo neatmenamų laikų buvo užkariaujama iš visų pusių, joje apsigyvendavo atėjūnai iš įvairių, ne tik kaimyninių, kraštų, tad iš tiesų dėl taip susiklosčiusių istorinių aplinkybių Turkijoje galima justi Artimųjų Rytų, Viduržemio jūros regionų, Balkanų ir Centrinės Azijos įtaką.  

PortugalijaPortugalija

ATOSTOGOS PORTUGALIJOJE ŠEIMAI Ieškantiems puikių atostogų visai šeimai, tenka pasukti galvas. Dažniausiai pasirenkamas maršrutas, kuriame būtų įdomu visiems šeimos nariams, nenuobodu suaugusiems ir ne per sunku mažyliams. Renkantis tokias keliones, Portugalija yra puikus variantas, nes tai šalis, kur pramogų gausu tiek mažam, tiek dideliam.

Maljorkos paplūdimiaiMaljorkos paplūdimiai

GERIAUSI MALJORKOS PAPLŪDIMIAI Nors Maljorka yra visai nedidelė sala, tačiau ši nuostabi vietovė turi tokių paplūdimių, kuriuos galima tik sapnuoti. Tyro, balto smėlio platybės, skaidraus žydrumo jūra, paslaptingos ir nedidelės įlankos, skliautai po stačiomis uolomis. Pašėlę, pilni laukinės gyvūnijos natūralūs paplūdimiai, kurie pasiekiami tik einant pėsčiomis, didelės pradalgės auksinio, šilto ir švelnaus smėlio bei, žinoma, gausybė gražių palmių. Visą tai jums gali pasiūlyti kelionės į Maljorka.

KELIONĖ Į TURKIJĄKELIONĖ Į TURKIJĄ

KELIONĖ Į TURKIJĄ Turkija, o oficialiai – Turkijos Respublika – valstybė, kurią mes, lietuvaičiai, itin dažnai pasirenkame atostogoms. Kodėl keliones i turkija yra išties populiarios? Šis nuotykių ir žinių ištroškusių keliautojų objektas viliote vilioja unikalia kultūra, o šalies savitumą galima pažinti ir pasidomėjus tikrai ne visiems žinomais faktais.

PoezijaPoezija

ATGAL Į SAVE (SPIRALE)

Laisvalaikis PalangojeLaisvalaikis Palangoje

LAISVALAIKIS PALANGOJE   Palanga - meilės jausmo, nuotykių ir gražaus įdegio miestas, į kurį vykstant jau pakeliui žinai – atostogos bus įsimintinos. Tai jaunystės būsenos kurortas, kur moterims tiesiog privalu parodyti gražiausius apdarus, o vyrams – dosnią širdį.

VASAROS KOLIAŽAIVASAROS KOLIAŽAI

VASAROS KOLIAŽAI

PilnatvėPilnatvė

PILNATVĖ

Kelionė į saveKelionė į save

KELIONĖ Į SAVE

   
   
   
© SU university