Skaitomiausia

PortugalijaPortugalija

ATOSTOGOS PORTUGALIJOJE ŠEIMAI Ieškantiems puikių atostogų visai šeimai, tenka pasukti galvas. Dažniausiai pasirenkamas maršrutas, kuriame būtų įdomu visiems šeimos nariams, nenuobodu suaugusiems ir ne per sunku mažyliams. Renkantis tokias keliones, Portugalija yra puikus variantas, nes tai šalis, kur pramogų gausu tiek mažam, tiek dideliam.

Maljorkos paplūdimiaiMaljorkos paplūdimiai

GERIAUSI MALJORKOS PAPLŪDIMIAI Nors Maljorka yra visai nedidelė sala, tačiau ši nuostabi vietovė turi tokių paplūdimių, kuriuos galima tik sapnuoti. Tyro, balto smėlio platybės, skaidraus žydrumo jūra, paslaptingos ir nedidelės įlankos, skliautai po stačiomis uolomis. Pašėlę, pilni laukinės gyvūnijos natūralūs paplūdimiai, kurie pasiekiami tik einant pėsčiomis, didelės pradalgės auksinio, šilto ir švelnaus smėlio bei, žinoma, gausybė gražių palmių. Visą tai jums gali pasiūlyti kelionės į Maljorka.

KELIONĖ Į TURKIJĄKELIONĖ Į TURKIJĄ

KELIONĖ Į TURKIJĄ Turkija, o oficialiai – Turkijos Respublika – valstybė, kurią mes, lietuvaičiai, itin dažnai pasirenkame atostogoms. Kodėl keliones i turkija yra išties populiarios? Šis nuotykių ir žinių ištroškusių keliautojų objektas viliote vilioja unikalia kultūra, o šalies savitumą galima pažinti ir pasidomėjus tikrai ne visiems žinomais faktais.

PoezijaPoezija

ATGAL Į SAVE (SPIRALE)

Laisvalaikis PalangojeLaisvalaikis Palangoje

LAISVALAIKIS PALANGOJE   Palanga - meilės jausmo, nuotykių ir gražaus įdegio miestas, į kurį vykstant jau pakeliui žinai – atostogos bus įsimintinos. Tai jaunystės būsenos kurortas, kur moterims tiesiog privalu parodyti gražiausius apdarus, o vyrams – dosnią širdį.

VASAROS KOLIAŽAIVASAROS KOLIAŽAI

VASAROS KOLIAŽAI

PilnatvėPilnatvė

PILNATVĖ

Kelionė į saveKelionė į save

KELIONĖ Į SAVE

Romantiškas savaitgalisRomantiškas savaitgalis

ROMANTIŠKAS SAVAITGALIS Dažnai pamirštame paprastą tiesą, jog nebūtina laukti svarbių progų siekiant nustebinti mylimą žmogų, taigi nelaukite gimtadienio, sukaktuvių ar Kalėdų ir nudžiuginkite antrąją pusę jau artimiausią savaitgalį – skirkite jį tik judviem! O tam, kad būtų paprasčiau planuoti, sugalvojome 10 romantiško savaitgalio idėjų, kuriomis galite pasinaudoti kuriant savąjį planą. Jeigu jau turite atžalų, apsvarstykite, ar norite vykti kartu, ar vis dėlto jų globą patikėsite kitiems, o patys nersite į tik jums skirtą poilsio ir pramogų savaitgalį. Kaip bebūtų, yra puikių galimybių ilsėtis su visa šeima – galite nuvykti, pavyzdžiui, į „Eglės sanatoriją“ ar sveikatingumo ir poilsio kompleksą „Vytautas Mineral SPA“, kur tiek jums, tiek vaikučiams bus sočiai veiklos. Taigi nors visas idėjas skiriame tik dviem, tačiau pamatysite, jog ne vieną iš jų galite pritaikyti ir poilsiui su atžalomis.    [ ... ]

   
   
   
© SU university