ŠOKOLADAS IR SVEIKATA

Užėjus į parduotuvę akys raibsta nuo saldumynų gausos, tačiau dažnas patvirtins – šokoladas tvirtai laiko saldumynų karaliaus poziciją. Tiesa, šiam skanėstui keliami reikalavimai yra didesni nei bet kada anksčiau – nebeužtenka tiesiog paprasto šokolado, ieškoma ypatingesnio, skanesnio, su išskirtiniais priedais, o paskutiniu metu – ir kuo sveikesnio. Kyla klausimas, kokį šokoladą rinktis, norint ne tik pasilepinti, bet ir nenusižengti sveikuoliško gyvenimo principams ar net gauti organizmui naudingų medžiagų?

 


 VEIDO ŽEMĖLAPIS

Besirūpinančias savo grožiu ir sveikata supažindinsime su veido zonų „žemėlapiu“, t.y. kai tam tikros odos problemos (sausumas, spuogeliai, pakitusi spalva) veido zonose perspėja apie galimus konkrečių vidaus organų sutrikimus.


ENERGIJA ŽIEMĄ

Sausis – puikus metas kurti naujus tikslus ir planus jiems pasiekti. Nepaisant laukiančių iššūkių, kartais bandant juos įveikti jums gali pritrūkti energijos, apimti silpnumo jausmas. Pagrindiniai energijos ir geros savijautos recepto ingredientai, tai tinkama mityba, judėjimas ir dėmesys savo emocinei sveikatai.


8 BŪDAI PRIŽADINTI ENERGIJĄ SAVYJE

 

Sąžiningai savęs paklauskite – ar tikrai ryte jaučiatės taip puikiai, kad visada lengvai atsikeliate iš lovos, o dieną nenuilstant  nudirbate visus suplanuotus darbus? Jeigu bent vienas atsakymas labiau neigiamas, negu teigiamas, greičiausiai Jums trūksta energijos, todėl verta susipažinti su šiomis rekomendacijomis.


GEROS SAVIJAUTOS PASLAPTIS

Kaip mes jaučiamės? Mūsų žodžiai gali meluoti, bet kūno signalai - niekada. Įtampos, skausmai ir ligos atspindi emocijas, įsitikinimus, mintis. Kūnas - tobulas įrankis, parodantis tai, ką slepiame ne tik nuo kitų, bet ir nuo pačių savęs.

Kiekviena moteris yra verta labiau pažinti save, o vienas iš greičiausių būdų „pabūti su savimi“ yra masažo terapija. Masažo metu vyksta gili subtilių energijų komunikacija, kai atkuriamas ryšys ne tik tarp kliento ir specialisto, bet ir tarp vidinio ir išorinio kliento pasaulių.

   

Sveika. Įmonės

   
   
   
© SU university