Skaitomiausia

natūralios kaukėsnatūralios kaukės

NATŪRALIOS KAUKĖS  Natūralių produktų kaukės stangrina ir glotnina odą, saugo ją nuo suglebimo, lygina raukšleles, šviesina ir skaistina, kovoja su senėjimu, suteikia švytėjimo ir teikia dar daugiau naudos vienu metu. Svarbiausia grožio procedūras atlikti reguliariai, o maitinant odą, plaukus kaukėmis nepamiršti atsipalaiduoti ir leisti pailsėti kūnui ir mintims. Pateikiami keli nebrangūs, tačiau efektyvūs kaukių receptai, teikiantys visokeriopą naudą.

Kokosų aliejusKokosų aliejus

KOKOSŲ ALIEJUS Kokosų aliejus labiausiai paplitęs Pietinėje Indijoje. Visame pasaulyje jis puikiai tinka grožiui. Nuo nuskintų kokosų specialiu aparatu šalinama viršutinė žievė ir jie skeliami pusiau. Puselės išdėliojamos saulėtoje vietoje ir taip džiovinamos septynias dienas. Kokoso aliejus gaminamas tik karštuoju metų laiku, aliejaus gamybos būdas - šaltas spaudimas - pats natūraliausias, o aliejus išgautas tokiu būdu išlaiko visas geriausias savo savybes. Ekologiškų prekių parduotuvėse siūlomas aliejus yra šių metų derliaus, spaustas iš kruopščiai atrinktų jaunų, taip labiausiai vertinamų kokoso vaisių.    

Grožio studija "No 47"Grožio studija

GROŽIO STUDIJA “No 47” Balandžio 7d., Gedimino pr.47, duris atvėrė grožio studija pavadinimu “No47”. Net ir tokią darbingą dieną – Pirmadienį, gausiai svečių sulaukusi vadovė Agnė Urbonaitė – Bružienė  tikina, kad pagrindinis kriterijus  kuriant šį verslą, yra draugiškas kolektyvas, gebantis gerai dirbti klientui ir komandoje.

Makiažo pagrindaiMakiažo pagrindai

  PATARIMAI APIE MAKIAŽO PAGRINDĄ Atėjus rudens sezonui, kosmetologė Inesa Kuzabavičienė pataria kiekvieną dieną naudoti tinkamą makiažo pagrindą, kuris ne tik maskuoja, puošia, maitina, bet ir saugo odą nuo vėjo ir šalčio. Apie tai, koks yra tinkamas makiažo pagrindas, pasakoja grožio studijos „No47“ kosmetologė Inesa.

Q10 - jūrinis kolagenasQ10 - jūrinis kolagenas

Q10 – JŪRINIS KOLAGENAS

Gamta sveikata ir grožisGamta sveikata ir grožis

GINKMEDIS SVEIKATAI IR GROŽIUI Ginkmedis (lot. Ginkgo biloba) yra viena populiariausių vaistažolių, kurių panaudojimo tradicijos siekia neatmenamus laikus. Ne be reikalo Čarlzas Darvinas juos apibūdino kaip “gyvoji fosilija”. 

Depiliacijos mitaiDepiliacijos mitai

DEPILIACIJOS MITAI Šiandien moteris turi visas sąlygas turėti nepriekaištingai atrodančią odą – be plaukelio. Nors grožio pramonė pažengė labai toli, didelė dalis šalies moterų tebetiki, kad plaukelius geriausia šalinti, kai jie pasiekia 5 – 7 mm ilgį. Kodėl moterys neturėtų „auginti“ plaukelių ir kitus populiarius mitus apie depiliaciją komentuoja medikė kosmetologė Laura Sereičikienė.

Kremas nuo saulėsKremas nuo saulės

KREMAS NUO SAULĖS Pavasarį, pasirodžius pirmiesiems  saulės spinduliams, daugelis pradėjo domėtis, kada ir kaip saugoti odą nuo saulės. Taigi, kosmetologė Inesa Kuzabavičienė (Grožio studija „No.47“)  atsako į dažniausiai užduodamus klausimus.

"INŽI" namų suknelės

„INŽI“ NAMŲ SUKNELĖS Jau tapo įprasta, kad išpildytam moters įvaizdžiui būtinas ne tik nepriekaištingas makiažas, glotni suknelė, prie jos derantys bateliai bei elegantiška šukuosena, bet taip pat ir papuošalai. Tačiau ar tikrai papuošalai yra neatsiejama moters įvaizdžio dalis?

IDZUMIIDZUMI

IDZUMI - išskirtinė geros savijautos erdvė Vilniuje, tikrą rezultatą vertinančiam žmogui: platus klasikinių, atpalaiduojančių ir rytietiškų masažo technikų asortimentas, veido ir kūno procedūros, asmeninės sveiko stuburo, figūros korekcijos ir streso įveikimo programos, kirpyklos, depiliacijos, manikiūro ir pedikiūro paslaugos, dovanų idėjos kiekvienam.

   
   
   
© SU university