Skaitomiausia

natūralios kaukėsnatūralios kaukės

NATŪRALIOS KAUKĖS  Natūralių produktų kaukės stangrina ir glotnina odą, saugo ją nuo suglebimo, lygina raukšleles, šviesina ir skaistina, kovoja su senėjimu, suteikia švytėjimo ir teikia dar daugiau naudos vienu metu. Svarbiausia grožio procedūras atlikti reguliariai, o maitinant odą, plaukus kaukėmis nepamiršti atsipalaiduoti ir leisti pailsėti kūnui ir mintims. Pateikiami keli nebrangūs, tačiau efektyvūs kaukių receptai, teikiantys visokeriopą naudą.

Kokosų aliejusKokosų aliejus

KOKOSŲ ALIEJUS Kokosų aliejus labiausiai paplitęs Pietinėje Indijoje. Visame pasaulyje jis puikiai tinka grožiui. Nuo nuskintų kokosų specialiu aparatu šalinama viršutinė žievė ir jie skeliami pusiau. Puselės išdėliojamos saulėtoje vietoje ir taip džiovinamos septynias dienas. Kokoso aliejus gaminamas tik karštuoju metų laiku, aliejaus gamybos būdas - šaltas spaudimas - pats natūraliausias, o aliejus išgautas tokiu būdu išlaiko visas geriausias savo savybes. Ekologiškų prekių parduotuvėse siūlomas aliejus yra šių metų derliaus, spaustas iš kruopščiai atrinktų jaunų, taip labiausiai vertinamų kokoso vaisių.    

Makiažo pagrindaiMakiažo pagrindai

  PATARIMAI APIE MAKIAŽO PAGRINDĄ Atėjus rudens sezonui, kosmetologė Inesa Kuzabavičienė pataria kiekvieną dieną naudoti tinkamą makiažo pagrindą, kuris ne tik maskuoja, puošia, maitina, bet ir saugo odą nuo vėjo ir šalčio. Apie tai, koks yra tinkamas makiažo pagrindas, pasakoja grožio studijos „No47“ kosmetologė Inesa.

Gamta sveikata ir grožisGamta sveikata ir grožis

GINKMEDIS SVEIKATAI IR GROŽIUI Ginkmedis (lot. Ginkgo biloba) yra viena populiariausių vaistažolių, kurių panaudojimo tradicijos siekia neatmenamus laikus. Ne be reikalo Čarlzas Darvinas juos apibūdino kaip “gyvoji fosilija”. 

Kremas nuo saulėsKremas nuo saulės

KREMAS NUO SAULĖS Pavasarį, pasirodžius pirmiesiems  saulės spinduliams, daugelis pradėjo domėtis, kada ir kaip saugoti odą nuo saulės. Taigi, kosmetologė Inesa Kuzabavičienė (Grožio studija „No.47“)  atsako į dažniausiai užduodamus klausimus.

"INŽI" namų suknelės

„INŽI“ NAMŲ SUKNELĖS Jau tapo įprasta, kad išpildytam moters įvaizdžiui būtinas ne tik nepriekaištingas makiažas, glotni suknelė, prie jos derantys bateliai bei elegantiška šukuosena, bet taip pat ir papuošalai. Tačiau ar tikrai papuošalai yra neatsiejama moters įvaizdžio dalis?

IDZUMIIDZUMI

IDZUMI - išskirtinė geros savijautos erdvė Vilniuje, tikrą rezultatą vertinančiam žmogui: platus klasikinių, atpalaiduojančių ir rytietiškų masažo technikų asortimentas, veido ir kūno procedūros, asmeninės sveiko stuburo, figūros korekcijos ir streso įveikimo programos, kirpyklos, depiliacijos, manikiūro ir pedikiūro paslaugos, dovanų idėjos kiekvienam.

Ritualai odaiRitualai odai

RITUALAI ODAI Moterų draugijoje apstu kalbų, o dauguma jų, žinoma, apie išvaizdą. Esu įsitikinusi, kad pasidairius po mokslininkų suvestines, pamatytumėme, kad didžiausią procentą moterų interesų vienaip, ar užima „kaip tai atrodys“ frazė. Kad ši tema įgautų kokybės ir profesionalumo atspalvį, atsakymus į dažnai kylančius klausimus apie odos priežiūrą pateikia grožio studijos „No 47” (Gedimino pr.47) kosmetologė Inesa Kuzabavičienė. Taigi, atgarsiai iš moterų būrio:

Protinga madaProtinga mada

PROTINGA MADA Daugelis žmonių madą sieja su populiarumu. Tuo pačiu, kiekviena moteris siekia būti išskirtinė, neatkartota. Ši prieštarų dilema dailiosios lyties atstoves kankina šimtmečius. Siekdamos unikalumo ir mados sintezės, moterys elgiasi įvairiai. Vienos, stebi visas įmanomas tendencijas, naudodamosios specializuotomis programėlėmis, periodiniais leidiniais, antros veikia per savityrą, nuosekliai augindamos tinkamos sau mados jausmą, didesnių pajamų atstovėms būti madingoms yra itin lengva– jos tiesiog apsiperka garsių gamintojų tinklo parduotuvėse, kuriose visi drabužiai atitinka mados standartus, dar kitos, yra paveldėjusios stiliaus jausmą, yra ir tokių, kurios tiesiog ignoruoja madą. Visgi daugelio mados tinklaraščių teigia, kad madinga yra neatsiejama su stilinga, o kad būtų dar geriau – tebūnie ir protinga.

VCUPVCUP

  STILIAUS PATARIMAI RUDENIUI Staiga atvėsę orai ne vieną priverčia susimąstyti ne tik apie šiltesnį, bet ir naują stilingą drabužį ar aksesuarą. Vis dėlto nors ir kyla pagunda įsigyti naujausias mados tendencijas atitinkantį visą lauko drabužių komplektą, skubėti nereikėtų. Ne vienas stilistas patvirtins – užtenka garderobą papildyti vos keliomis šį sezoną madingomis detalėmis ir gausite norimą rezultatą – atrodysite naujai ir stilingai, o svarbiausia – išvengsite nereikalingų išlaidų.

   
   
   
© SU university