10 ŽINGSNIŲ, KURIE PADĖS TAPTI GERESNIAIS TĖVAIS

Mes visi norime savo vaikus išmokyti būti geresniais, laimingesniais, tyresniais. Tačiau pirmiausia, turime patys tokiais tapti. Sakoma: "Vaikai yra tėvų veidrodis", tuomet pasistenkime, kad tas veidrodis rodytų tai, ką mes norime matyti.


NAMUOSE MAŽAS VAIKAS IR ŠUO

Šeimos idilė be geriausio žmogaus draugo? Greitėjant gyvenimo ritmui, patiriant stresą ir įtampą, dažnai mus gelbėja šeima, aprūpinanti šiluma ir ramybe. Tačiau kartais ne visiems šeimoje atsiranda vietos. Internete pasirodo skelbimai su išreikštu prašymu priglausti šeimos narį - šunį, surasti jam naujus namus, kadangi nebeįmanoma jo pasilikti. Kodėl taip nutinka? Viena iš priežasčių – šunų nesugyvenimas su vaikais. Tačiau šuns ir vaiko draugystė – įmanoma, teigia gyvūnų globos namuose dirbantys žmonės ir kinologai. 


AUGINKIME VAIKUS ATSAKINGAI


Auginant vaikus, tenka susidurti su įvairiomis tiesomis. Visgi, palanku į auklėjimą įpinti tikėjimo potyrių, religinių tiesų. S
keptiškai nusiteikusiems tikėjimo klausimu, rekomenduojama pažvelgti į visa filosofiškai, taip, kaip žiūrėtumėte į juodą ir baltą spalvas.


PASAKŲ PROJEKTAS

Vos 7 minutės – vidutiniškai tiek laiko per parą lietuviai skiria savo vaikams. Atkreipdamas visuomenės ir tėvų dėmesį į šį faktą, labdaros ir paramos fondas „Sniečkaus fondas“ kartu su rėmėjais ir savanoriais pradėjo įgyvendinti projektą „Pasakos vaikams“. Projekto tikslas – paskatinti pasakas kuriančius ir savo vaikams sekančius tėvelius jomis pasidalinti. Tai galima padaryti apsilankius interneto svetainėje www.pasakosvaikams.lt.


FONDAS SMURTO PRIEŠ VAIKUS MAŽINIMUI
   

Vaikai. Įmonės

   
   
   
© SU university