PROTINGA MADA

Daugelis žmonių madą sieja su populiarumu. Tuo pačiu, kiekviena moteris siekia būti išskirtinė, neatkartota. Ši prieštarų dilema dailiosios lyties atstoves kankina šimtmečius. Siekdamos unikalumo ir mados sintezės, moterys elgiasi įvairiai. Vienos, stebi visas įmanomas tendencijas, naudodamosios specializuotomis programėlėmis, periodiniais leidiniais, antros veikia per savityrą, nuosekliai augindamos tinkamos sau mados jausmą, didesnių pajamų atstovėms būti madingoms yra itin lengva– jos tiesiog apsiperka garsių gamintojų tinklo parduotuvėse, kuriose visi drabužiai atitinka mados standartus, dar kitos, yra paveldėjusios stiliaus jausmą, yra ir tokių, kurios tiesiog ignoruoja madą. Visgi daugelio mados tinklaraščių teigia, kad madinga yra neatsiejama su stilinga, o kad būtų dar geriau – tebūnie ir protinga.

Skaityti daugiau...


MOTERIŠKOS ODINĖS PINIGINĖS


Apie moteriškas odines pinigines konsultuoja daug metų sėkmingai veikianti internetinė parduotuvė www.piniginuke.lt .

Skaityti daugiau...


 

Di Oks – SUMANUS VESTUVINIS SALONAS

Vestuvės – tai diena, kai iš tiesų norisi savo žavesiu parklupdyti išrinktąjį ant kelių ir visam likusiam gyvenimui sukurti fantastiškų prisiminimų etiudą. Prieš šią šventę jaudinasi ne tik damos, bet ir jų išrinktieji, tėvai, atrodo, norėtųsi tobulo renginio, bet nuo ko pradėti – ne kiekvienas žino. Tokia tematika sostinėje vyko paroda.

Skaityti daugiau...


PAPUOŠALAI PAGAL IŠKIRPTĘ

Kiek kartų stovėjote prie veidrodžio besirinkdama vilktis suknelę ar džinsus ir odinį švarkelį, baltus marškinukus ar mėlyną palaidinę? Sakykim – radote kompromisą, priderinote batelius, rankinę. Jūs apsirengus. Kokius papuošalus pasirinksite? Ir vėl dilema. Mes padėsime jums pasirinkti.

Skaityti daugiau...


MINIMALIZMAS, ARBA KAI MAŽIAU YRA DAUGIAU

Pavasaris – nauja pradžia, švarus atverstas lapas. Monochroniškas minimalizmas buvo Milano pavasario/vasaros kolekcijų pristatymo žinutė – mąstyk paprastai, paslaptingai, bet su trupučiu prabangos.

Skaityti daugiau...

   

Stilius ir mada įmonės

   
   
   
© SU university