Skaitomiausia

Avino ženklo prognozė 2015Avino ženklo prognozė 2015

AVINO ŽENKLO PROGNOZĖ 2015 METAMS

Jaučio ženklo prognozė 2015Jaučio ženklo prognozė 2015

JAUČIO ŽENKLO PROGNOZĖ 2015 METAMS

Dvynių ženklo prognozė 2015Dvynių ženklo prognozė 2015

DVYNIŲ ŽENKLO PROGNOZĖ 2015 METAMS

10 IDĖJŲ JAUSTIS GERIAU10  IDĖJŲ JAUSTIS GERIAU

10  IDĖJŲ JAUSTIS GERIAU 1. Būkite savo pačių drausmė. Mus supa daug nereikalingų pagundų, todėl iššvaistome save pernelyg dažnai netikslingos literatūros skaitymui, neribotiems pokalbiams, kitų žmonių gyvenimų tyrinėjimui. Jaučiamės išsekusios ir nieko nenuveikusios. Sudrausminkite save ne tik mintimis, bet ir konkrečiais naudingais veiksmais - tvarkymusi, mokymusi, prasmingos veiklos organizavimu. Kai atsispirsite milžiniškoms pagundoms – įgausite milžiniškos galios!  

Atostogos pagal zodiako ženklą 2Atostogos pagal zodiako ženklą 2

KUR ATOSTOGAUTI ZODIAKO ŽENKLAMS 2014. II DALIS

Atostogos pagal zodiako ženkląAtostogos pagal zodiako ženklą

KUR ATOSTOGAUTI ZODIAKO ŽENKLAMS 2014. I DALIS Artėja atostogų metas. Tiesa, nebūtina atostogauti vasarą, tam puikiai tinka ir kiti metų laikai. Kiekvienas žmogus turi savo tam tinkamiausią periodą ir jis susiklosto panašiu laiku kiekvienais metais, bet tai galima nustatyti tik individualiai nagrinėjant žmogaus horoskopą. Todėl šį kartą tiesiog parašysiu į kokias keliones geriausia apskritai šiemet vykti zodiako ženklams.

Moters diena su moterimisMoters diena su moterimis

MOTERS DIENA SU MOTERIMIS Pasitinkant moters dieną, moterys mintimis nuklysta įsavo paskirtį bei, žinoma, santykius su vyrais. Kaip ir gamtoje, taip ir žmonių kasdienybėje vyrauja priešingybės. Dviejų polių draugystė valdo pasaulį. Smalsu pažvelgti į šių dienų moterų vidų ir jų paklausti, ar iš tikrųjų, gaudamos ne visada vyriško (juk vyrai moteriškėja, o moterys vyriškėja) jų dėmesio, yra laimingos, ar vyrų kitoniškumas jų netrikdo.

Mada su sypsenaMada su sypsena

APIE MADĄ SU ŠYPSENA Ar įmanoma susigaudyti mados tendencijose? Paradoksalu, tačiau tie, kurie nepaliaujamai domisi mada ir dirba šios srities darbą, negali rasti vieningo atsakymo - kas ji tokia, ir, kokia ji bus po metų, kitų. Nors jų, nebūtinai pagrįsta nuomonė apie tai, ką reikėtų devėti, kainuoja daug. Šie žinovai – tai visi mados guru, kuriuos pasiekti gali tik būrys išrinktųjų. Kaip madą seka kiti?  

MERGELĖS ŽENKLO PROGNOZĖ 2015 METAMSMERGELĖS ŽENKLO PROGNOZĖ 2015 METAMS

MERGELĖS ŽENKLO PROGNOZĖ 2015 METAMS

Liūto ženklo prognozė 2015Liūto ženklo prognozė 2015

LIŪTO ŽENKLO PROGNOZĖ 2015 METAMS

   
   
   
© SU university