KELIONĖ Į TURKIJĄ

Turkija, o oficialiai – Turkijos Respublika – valstybė, kurią mes, lietuvaičiai, itin dažnai pasirenkame atostogoms. Kodėl keliones i turkija yra išties populiarios? Šis nuotykių ir žinių ištroškusių keliautojų objektas viliote vilioja unikalia kultūra, o šalies savitumą galima pažinti ir pasidomėjus tikrai ne visiems žinomais faktais.


LAISVALAIKIS PALANGOJE

 

Palanga - meilės jausmo, nuotykių ir gražaus įdegio miestas, į kurį vykstant jau pakeliui žinai – atostogos bus įsimintinos. Tai jaunystės būsenos kurortas, kur moterims tiesiog privalu parodyti gražiausius apdarus, o vyrams – dosnią širdį.


ATOSTOGOS PORTUGALIJOJE ŠEIMAI

Ieškantiems puikių atostogų visai šeimai, tenka pasukti galvas. Dažniausiai pasirenkamas maršrutas, kuriame būtų įdomu visiems šeimos nariams, nenuobodu suaugusiems ir ne per sunku mažyliams. Renkantis tokias keliones, Portugalija yra puikus variantas, nes tai šalis, kur pramogų gausu tiek mažam, tiek dideliam.


GERIAUSI MALJORKOS PAPLŪDIMIAI

Nors Maljorka yra visai nedidelė sala, tačiau ši nuostabi vietovė turi tokių paplūdimių, kuriuos galima tik sapnuoti. Tyro, balto smėlio platybės, skaidraus žydrumo jūra, paslaptingos ir nedidelės įlankos, skliautai po stačiomis uolomis. Pašėlę, pilni laukinės gyvūnijos natūralūs paplūdimiai, kurie pasiekiami tik einant pėsčiomis, didelės pradalgės auksinio, šilto ir švelnaus smėlio bei, žinoma, gausybė gražių palmių. Visą tai jums gali pasiūlyti kelionės į Maljorka.


KOSMOPOLITIŠKA ŠALIS

Ši šalis pavergia hipnotizuojančiu egzotiško ir pažįstamo jausmo  mišiniu. Pabuvęs Turkijoje suvoki, kad iš tiesų ji yra kur kas daugiau, nei kad paviršutiniškai klijuojama tilto tarp Rytų ir Vakarų etiketė. Ši teritorija nuo neatmenamų laikų buvo užkariaujama iš visų pusių, joje apsigyvendavo atėjūnai iš įvairių, ne tik kaimyninių, kraštų, tad iš tiesų dėl taip susiklosčiusių istorinių aplinkybių Turkijoje galima justi Artimųjų Rytų, Viduržemio jūros regionų, Balkanų ir Centrinės Azijos įtaką.

 

   

Lankytinos vietos. Įmonės

Daugiau įmonių
   
   
   
© SU university