KOKIA ŽMOGAUS KŪNO DALIS GRAŽIAUSIA?

Kas yra graži moteris? Ar ji įkalinta aukštakulnių, plačia išbalintų dantų šypsena, pudros pagražinta būtybė? O gal tai krepšinį kartu mėgstanti žiūrėti mergina, šaukianti kiekvienąkart mūsiškiams įmetus į krepšį? Grožis neapibūdinamas, jis skirtingas, nors visais amžiais filosofai bandė rasti grožio apibrėžimą.


NEMATOMI PRATIMAI

Dažniausia kliūtis eiti sportuoti yra laiko stoka. Tačiau kineziterapeutė Olga Jakimauskienė teigia, kad sportuoti galima ir nebūtinai sporto klube. Nereikalinga net sportinė apranga ar kilimėlis, nereikia tam skirti papildomo laiko. Atlikti tam tikrus pratimus galima ir sėdint savo darbo vietoje, laukiant eilėje prie gydytojo kabineto, važiuojant automobiliu ar autobuse, skaitant knygą, gaminant pietus, netgi svečiuose arba koncerte.

GRAŽIOS IR STANGRIOS RANKOS

Visoms  trisdešimtmetį atšventusioms moterims pažįstamas jausmas, kai išsirinkus idealią suknelę, kuri paslepia pilvuką, pakelia krūtinę, pailgina kojas, pastebi, kad pakėlusi rankas atrodai kaip su sparneliais.  Rankų raumenukai netreniruoti, ir nors nenorime būti kultūristėmis ir raumenų kalnais, bet džiaugtis stangriomis rankomis kiekvienos svajonė.

 


STANGRUS PILVUKAS

Kiekviena moteris nori turėti dailų ir tvirtą pilvuką. Deja, riebaliukai šioje srityje renkasi labai greitai, o atsikratyti jų ne taip paprasta. Nors jokie sporto pratimai stebuklų per vieną savaitę nepadaro, todėl reikia kantrybės ir užsispyrimo. Ir vis dėl to, jei esi tikrai pasiryžusi – pradėk jau šiandien. Vieną kartą per dieną daryk šiuos pratimus ir prieš šventes jausies labiau pasitikinti savimi. Nepamiršk pratimų daryti po švenčių ir vasarą pasitiksi plokštesniu pilvuku.

 

 

 


KAIP RENGTIS PAGAL SAVO FIGŪRĄ

Ar jūsų figūra „obuoliukas“ kaip Catherine Zeta-Jones? O gal jūs kaip Nicole Kidman esate „stačiakampis“ arba „apverstas trikampis“ kaip Angelina Jolie? Sužinokite, kokie drabužiai tinka jūsų figūrai NEMOKAMO Westfield‘o Kūno formų skaičiuotuvo pagalba.

   

Kuno formos. Įmonės

   
   
   
© SU university