KŪRYBIŠKO MĄSTYMO LAVINIMAS

 


DVASINĖ HARMONIZUOJANTI MUZIKA

KAIP IŠSIRINKTI MOKYMUS SAVIUGDAI?

Mokymų pasiūla šiuo metu yra itin didelė. Daugybė organizatorių skanduoja „Ateikite pas mus!“ „Čia geriausia“ ir žada naują, geresnį, negu anksčiau, gyvenimą. Tiesiog šaunu, tiesa?

Motyvai parašyti šį straipsnį – vartotojiški. Aš pats dažnai atsiduriu studento vietoje, todėl noriu pasidalinti savo patirtimi ir padėti atsakyti į klausimą – kaip išsirinkti mokymus sau.


 

Apgamai - pavojingas grožis

Viduramžiais moterys, turinčios apgamų, buvo laikomos raganomis ir deginamos ant laužų. Renesanso laikais apgamas laikytas grožio, skonio ir elegancijos simboliu ir,  nors netikras, buvo tiesiog privalomas kiekvienai aukštuomenės damai.

Nors žavėjimasis apgamais nuo to laiko kiek atslūgo, tačiau prieš kelis dešimtmečius apgamai vėl tapo madingais.  Dėmelė ant veido, o ypač virš lūpų, pradėta vadinti seksualumo ir paslaptingumo simboliu. Šių dienų visuomenė susirūpino ne tik apgamų žavesiu, bet ir jų keliamu pavojumi.


BRANGIAUSIOS NUOTRAUKOS PASAULYJE

Ar patikėsite, jei pasakysime, jog brangiausia nuotrauka pasaulyje parduota net už 4,338,500 dolerių, t.y. už beveik 12 mln. litų? Patikėti teks, nes būtent tiek kainavo Andreas Gursky nuotrauka Rhein II!

Žemiau pateikiame sąrašą brangiausiai pasaulyje įvertintų nuotraukų.

 

   
   
   
© SU university