STILIUS ŽIEMĄ

Žiema – jau čia, o kartu su ja ir naujos stiliaus paieškos. Jaunoms ir stilingoms miesto moterims į pagalbą atskuba kūrybinio dueto „ŠaŠa“ viena iš įkūrėjų ir stilistė Viktorija Šaulytė. Ji žiemą kviečia pasitikti su ryškiomis spalvomis, keliais drabužių sluoksniais, patogia avalyne ir svarbiausia – plačia šypsena. Mergina pristato 4 drabužių derinius ir dalinasi patarimais, kaip šią žiemą stilingai apsisaugoti nuo šalčio.

Skaityti daugiau...


 

STILIAUS PATARIMAI RUDENIUI

Staiga atvėsę orai ne vieną priverčia susimąstyti ne tik apie šiltesnį, bet ir naują stilingą drabužį ar aksesuarą. Vis dėlto nors ir kyla pagunda įsigyti naujausias mados tendencijas atitinkantį visą lauko drabužių komplektą, skubėti nereikėtų. Ne vienas stilistas patvirtins – užtenka garderobą papildyti vos keliomis šį sezoną madingomis detalėmis ir gausite norimą rezultatą – atrodysite naujai ir stilingai, o svarbiausia – išvengsite nereikalingų išlaidų.

Skaityti daugiau...


„INŽI“ NAMŲ SUKNELĖS

Jau tapo įprasta, kad išpildytam moters įvaizdžiui būtinas ne tik nepriekaištingas makiažas, glotni suknelė, prie jos derantys bateliai bei elegantiška šukuosena, bet taip pat ir papuošalai. Tačiau ar tikrai papuošalai yra neatsiejama moters įvaizdžio dalis?

Skaityti daugiau...


KEDŲ MADA

Visame pasaulyje minint kedų kultūros revoliucijos pradžią, žinomas Lietuvos stilistas Kęstas Rimdžius džiaugiasi, kad visuomenė pagaliau suvokė – svarbu ne tik gražiai atrodyti, bet ir patogiai jaustis, ir vis dažniau prie aprangos derina stilingus kedus. Jis įsitikinęs, kad šiais metais laukia šių batų kultūros pikas. Stilistas, pats nevengiantis avėti ryškiaspalvių kedų net prie klasikinio kostiumo, kviečia visus bent vieną dieną – balandžio 24 d., kai Lietuvoje bus minima Kedų diena, – įprastus batus iškeisti į kedus.

Skaityti daugiau...


VYRIŠKOS RANKINĖS

Turbūt ne vienam vyrui tenka susidurti su ta pačia problema - nepavyksta sutalpinti visų reikalingiausių daiktų į kišenes. To daryti visai nebūtina - išsipūtusios kišenės tikrai neatrodo estetiškai, todėl bene geriausia išeitis - įsigyti vyrišką rankinę. Šiandien vyriškos rankinės gali nustebinti pasirinkimo gausa net ir patį išrankiausią pirkėją, o greitai ir nebrangiai jų galite įsigyti el. parduotuvėje www.piniginuke.lt .

Skaityti daugiau...

   
   
   
© SU university