STEBUKLINGA DĖKINGUMO PRAKTIKA

 

Į dėkingumo žurnalo pristatymus (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Londone ir kitur) susirenka tiek smalsuolių, kad nelieka sėdimų vietų, o nuoširdūs aplodismentai jaunoms merginoms, Linai (27 m.) ir Eglei (29 m.) sukūrusioms neįprastą įrankį dėkingumui praktikuoti, netyla ilgai.  Šiuo atveju, žodis „Dėkoju“ sukėlė tokį rezonansą, kad per kelias savaites šio leidinio buvo išpirkta daugiau nei pusė, vis dar plūsta pildančiųjų patirtys ir atsiliepimai, kuriasi dėkojančiųjų bendruomenė.

Skaityti daugiau...


AG MASAŽAI – PROFESIONALŪS IR DRAUGIŠKI

Arvydas Gudauskas – stiprus konkurentas daugeliui Masažo meistrų ir pavyzdys kiekvienam iš mūsų. Turėdamas regos negalią, jau ketveri metai, kaip sėkmingai dirba savo atidarytame Masažo kabinete “AG masažai”, laisvalaikiu keliauja, skaito, groja gitara, domisi rytų ir Europos sveikatingumo teorijomis, pats gaminasi alų ir yra kavos gurmanas. Gyvendamas daugiau negu pilnavertį gyvenimą, jis nesigiria ir tik kukliai šypsosi, drąsiai dalina nuolaidas, o www.motersgrozis.lt skaitytojoms atveria savo kabineto duris. Susipažinkime.

Skaityti daugiau...


Interviu su KTU Socialinių mokslų Edukologijos mokslo srities II kurso doktorante, vyr.muzikos pedagoge, dainavimo studijos „Pušynėlis“ vadove Asta Tamušauskaite.

Skaityti interviu su


KOSMETOLOGĖ PATARIA

"Savo odą reikia puoselėti stebint, kas iš maisto produktų jai netinka, atsirenkant kosmetiką pagal jos sudedamąsias dalis, savo odos tipą ir amžių, darbą derinant su poilsiu, bei tinkamai prižiūrint ją namie, ne tik grožio salone"- santūriai, bet be užuolankų, apie kiekvienos moters odos priežiūrą kalba kosmetologijos specialistė Inesa Kuzabavičienė.

Skaityti daugiau...


 

„BALIWOOD“ – SVAJONIŲ KELIONĖ NAMUOSE

Tvirti ir masyvus ilgaamžiai baldai, o jais prekiaujančios moterys - subtilios, jaunos ir švelnios. Tokį neįprastą suderinamumą galima atrasti Vilniuje, “Baliwood” interjero salone.  Čia autentiškumu ir istorija žavi daiktai, iš kurių bent vieną vertėtų įsigyti kiekvienai, namų židinį kurstančiai, moteriai. Nusipirkti, parsisiųsti, gauti dovanų, laimėti...

Skaityti daugiau...

   
   
© SU university