AROMATERAPINIO MASAŽO DIENA

Visų pirma, norėčiau drąsiai paklausti– ar yra tokių, kurie nemėgsta būti lepinami? Kvailas klausimas, sakote? Tuomet užduosiu kitą – ar dažnai pradžiuginate patys save, o gal tiesiog numojate ranka sau mintyse žadėdami „Ai, palauks“, „Vėliau“, „O kam to reikia?“. Atsakykite sau - kodėl vėliau? Kodėl nereikia? Niekada ne per vėlu ir ne per anksti pasirūpinti savimi, juk sveikame kūne gyvena sveika siela.


ŠOKOLADAS IR SVEIKATA

Užėjus į parduotuvę akys raibsta nuo saldumynų gausos, tačiau dažnas patvirtins – šokoladas tvirtai laiko saldumynų karaliaus poziciją. Tiesa, šiam skanėstui keliami reikalavimai yra didesni nei bet kada anksčiau – nebeužtenka tiesiog paprasto šokolado, ieškoma ypatingesnio, skanesnio, su išskirtiniais priedais, o paskutiniu metu – ir kuo sveikesnio. Kyla klausimas, kokį šokoladą rinktis, norint ne tik pasilepinti, bet ir nenusižengti sveikuoliško gyvenimo principams ar net gauti organizmui naudingų medžiagų?

 


 VEIDO ŽEMĖLAPIS

Besirūpinančias savo grožiu ir sveikata supažindinsime su veido zonų „žemėlapiu“, t.y. kai tam tikros odos problemos (sausumas, spuogeliai, pakitusi spalva) veido zonose perspėja apie galimus konkrečių vidaus organų sutrikimus.


ENERGIJA ŽIEMĄ

Sausis – puikus metas kurti naujus tikslus ir planus jiems pasiekti. Nepaisant laukiančių iššūkių, kartais bandant juos įveikti jums gali pritrūkti energijos, apimti silpnumo jausmas. Pagrindiniai energijos ir geros savijautos recepto ingredientai, tai tinkama mityba, judėjimas ir dėmesys savo emocinei sveikatai.


8 BŪDAI PRIŽADINTI ENERGIJĄ SAVYJE

 

Sąžiningai savęs paklauskite – ar tikrai ryte jaučiatės taip puikiai, kad visada lengvai atsikeliate iš lovos, o dieną nenuilstant  nudirbate visus suplanuotus darbus? Jeigu bent vienas atsakymas labiau neigiamas, negu teigiamas, greičiausiai Jums trūksta energijos, todėl verta susipažinti su šiomis rekomendacijomis.

   
   
   
© SU university