DOVANŲ IDĖJOS IŠ BALI WOOD

Skaityti daugiau...


10 naudingų patarimų perkantiems dulkių siurblį

Buities technikos pirkimas dažnai yra varginantis užsiėmimas. Prietaiso ypatybės bei funkcijos tampa esminiu kriterijumi renkantis namams reikalingą daiktą, tačiau gausybė aprašymų bei išskirtų savybių pirkėją varo į neviltį. Vis dėlto yra keli svarbiausi kriterijai, į kuriuos verta atsižvelgti renkantis dulkių siurblį.

Skaityti daugiau...


 

MĖNESIO UŽRAŠAI: 2013 M. BALANDIS - LAISVĖ

Kaip ir visi kiti mes nekantriai laukiame, kada pagaliau galėsime pamojuoti šiai ilgai užsibuvusiai žiemai ir, pasakiusios jai „Iki pasimatymo“, įgyvendinti tuos savo slaptus planus, kuriuos pavasariui kūrėme, jaukiai įsisupusios į antklodę, už lango sningant. Bet jau netrukus, visai netrukus, ta paskutinė snaigė ištirps ir mes atversime visus langus, ir paleisime į laisvę visus savo "balandžius" - svajones, tikslus, viltis. Kaip savo metų kalendoriuje pažymėti šį balandžio mėnesį, kad jis kartu su žiema nepastebėtas neištirptų?

Skaityti daugiau...


TEBŪNIE TVARKA ŠALDYTUVE

Ar galite įsivaizduoti, kad buvo laikai, kai nebuvo šaldytuvų? Tada maistas buvo laikomas požeminiuose urvuose arba vėsiuose sandėliukuose, arba apklojamas sniegu ar ledu...Šiandien turbūt vargiai kuri nors galėtume įsivaizduoti savo virtuvę be šaldytuvo. Bet tam, kad šis prietaisas tinkamai tarnautų, svarbu jį tinkamai ir prižiūrėti. Tebūnie jūsų vasario mėnesio misija – sutvarkyti šaldytuvą.

 

Skaityti daugiau...


SAUSIS

Panaršius visus atsakymus pateikiančiame internetiniame žinyne Vikipedija, štai, kas rašoma apie sausio mėnesį. Sausis yra pats žiemos vidurys, pats šalčiausias žiemos mėnuo. Dažnos pūgos, gausus sniegas ir vėjas, o šiek tiek atšilus prasideda lijundra, rūkas ir plikledis.

Skaityti daugiau...

   

Buitis. Įmonės

   
   
   
© SU university