JAUKŪS NAMAI

Švelnus prisilietimas ir komfortiškas šiltas miegas, jaukūs romantiški vakarai, išskirtinis stilius ir harmonija, įdomus dizainas ir kokybė  - tokiais žodžiais turbūt apibūdintume jaukius šiuolaikinius namus, kurių norėtų daugelis.

Skaityti daugiau...


 

KVAPAI NAMAMS

Posakiai „taip kvepia prabanga“, arba „kvapas išduoda“ naudojami ne veltui. Neįtikėtina, koks magiškas reiškinys yra kvapas. Garsusis filmas „Kvepalai.Vieno žudiko istorija“ primena mums tai, kad tokie jausmai, kaip meilė, aistra, grožis, ar net valdžios pojūtis nors ir tvyro ore, gali būti meistriškai išgaunami iš gėlių, medienos, vaisių ar surenkant tai, kas neapčiuopiama.

Skaityti daugiau...


BALI WOOD PREKIŲ PAPILDYMAS

Pagaliau atkeliavo jau nuo liepos mėnesio laukta nauja originalių prekių siunta. Asortimentas platus: nuo naujų spalvų, jaukių aksesuarų iki genialių idėjų artėjančioms Kalėdoms iš tolimosios Balio salos.

Skaityti daugiau...


“BALIWOOD” ATIDARYMAS

Karšta žinia Azijos kraštų gerbėjams ir tiems, kurie mėgsta kurti natūralumą aplink save. Ketvirtadienį (06.20) duris oficialiai atvėrė Baldų ir interjero detalių iš Balio salos parduotuvė „Baliwood“, kurios atidaryme dalyvavę svečiai galėjo bent trumpam „pakilti“ virš Vilniaus miesto. 

Skaityti daugiau...


KOKIO ŠVIESTUVO TAU REIKIA?

Vis dažniau naudojamų taupiųjų lempučių galima rasti pačių įvairiausių: nuo įprastos spiralės iki žvakutės formos, bet svarbus ir šviestuvo, į kurį bus sukama lemputė, tipas. Būtent jį reikėtų derinti prie patalpų paskirties ir bendro namų interjero. Dažniausiai šviestuvai yra skirstomi į tris pagrindinius apšvietimo lygius: sėdimas, stovimas bei lubų aukštis,  todėl prieš pirkdami šviestuvą įvertinkite, kurio lygio šviesos norite ir kokia bus jos paskirtis. Yra šeši pagrindiniai šviestuvų  tipai, kurių kiekvienas pritaikytas skirtingiems poreikiams.

Skaityti daugiau...

   

Interjeras. Įmonės

   
   
   
© SU university