Šių metų  plaukų mados tendencijos

„2011 metai jau čia. Sužinokite naujausias ir karščiausias mados tendencijas. Nusprendėme atkreipti Jūsų dėmesį į madingiausias plaukų spalvas 2011 metais. Kaip žinote, plaukų spalva atlieka vieną svarbiausių vaidmenų keičiant įvaizdį. Odos atspalvis ir akių spalva turi idealiai derėti su plaukų spalva, todėl 2011 metų spalvų tendencijos neabejotinai padės Jums pasirinkti naujojo įvaizdžio plaukų spalvą, išryškinsiančią natūralų Jūsų grožį.

Raudona spalva

Absoliuti 2011 metų mados karalienė – raudona spalva! Tai tiesiog idealus pasirinkimas nuostabiai strazdanotų moterų išvaizdai. Galite pasirinkti natūralesnę arba akį rėžiančią plaukų spalvą. Bet būkite atsargios, nes ryški raudona spalva gali pabrėžti visus veido trūkumus.

Vienas dalykas, kurį turėtumėte žinoti –natūralumas yra absoliutus 2011 metų mados raktažodis. Pasirinkdamos raudoną spalvą, vadovaukitės natūralumu ir ateinančiomis 2011 metų tendencijomis.

Blyškaus porceliano atspalvio oda puikiai dera su raudonos spalvos plaukais – ypač, jei Jūsų akys žalios arba mėlynos. Strazdanotos ir bronzinio odos atspalvio moterys yra idealios raudonplaukės. Išbandykite šviesesnius raudonus atspalvius – natūraliai rausvai gelsvą ir neutralų varį.


Šviesi spalva

Šviesūs plaukai – kita ypač populiari 2011 metų mados alternatyva. Kaip žinome, šviesūs plaukai suteikia seksualaus žavesio. 2011 metais galite rinktis bet kokį šviesių plaukų atspalvį. Būsite pastebima nepriklausomai nuo to, koks buvo Jūsų pasirinkimas.

Šį pavasarį/vasarą ypač populiarus platininis šviesus atspalvis. Taigi, jei norite pakeisti plaukų spalvą, jei norite tokios spalvos, kuri išskirtų Jus iš minios, pasirinkite visų žvilgsnius pritrauksiančią platininio šviesaus atspalvio suveltų plaukų šukuoseną.


Tamsi spalva

Tamsi plaukų spalva tinka daugeliui odos atspalvių, todėl ji visuomet yra populiari. 2011 metai – ne išimtis. Galima rinktis iš didelės įvairovės rudos spalvos atspalvių priklausomai nuo to, kas tinka prie Jūsų veido odos – nuo tamsaus šokolado rudos iki šviesios karamelės. Jeigu Jūs esate tamsaus gymio ar Jūsų veido oda yra šiek tiek įdegusi, rinkitės nuostabią kavos ar iriso rudumo spalvą.

Pagaliau, visuomet madinga juoda spalva. 2011 metais juoda yra puikus pasirinkimas ir blyškaus, ir įdegusio veido moterims. Tačiau būkite atsargios, ši plaukų spalva tinka ne kiekvienai. Bet jeigu jūsų oda yra šviesi, o akys – mėlynos, neabejokite, juoda spalva puikiai Jums tinka!“ 

Iš: www.loreal-paris.lt 

 

Neturite teisių komentuoti

   

Odos, plaukų, nagų priežiūros įmonės

   
   
   
© SU university