KAD BŪTUMĖTE ENERGINGOS

 

Senovės išmintis byloja daug gerų patarimų, ką daryti, kad trykštumėte energija visą dieną. Tai knygose aprašyti, daugelio aktyvių žmonių išmėginti metodai. Jie - efektyvesni už kavą, ar įvairius maisto papildus, kurie sėkmingai paplitę šių laikų žmogaus racione. Keli veiksmingi patarimai:

30min.fizinio aktyvumo kasdien. Jei negalite lankyti baseino ar sporto salės, daugiau vaikščiokite su draugais, vaikais ar tiesiog vieni.

Baltymų kupina mityba. Rinkitės maistą, kuriame apstu baltymų, o ne angliavandenių. Baltymai palaiko normalų gliukozės kiekį kraujyje, tad Jūsų nekamuos alkio jausmas. Varškė, kiaušiniai, žuvis, mėsa, riešutai, jogurtas - šie produktai teikia pakankamai daug energijos.

Bendraukite su optimistais.Jeigu tarp Jūsų pažįstamų yra paniurėlių ir bambeklių, tai jie tokiais pavers ir Jus, arba paveiks neigiamai.

Tinkamai nurimkite prieš miegą. Paskaitykite knygą, žurnalą, ar mielą laišką, išgerkite puodelį žolelių arbatos. Pabudę ryte, jausitės kupini jėgų, žvalios nuotaikos ir spinduliuosite energija. Neužmikite su televizoriaus laidomis, kriminalais, ar nereikšmingo turinio filmais.

Dirbkite, kai galite. Visus svarbiausius darbus nudirbkite tada, kai jaučiate didžiausią energijos antplūdį ir esate žvaliausi, o kasdieniais darbais ir namų rūpesčiais užsiimkite energijai atslūgus.

Medituokite. Pasirodo jau senovėje karaliai ir išminčiai praktikavo meditaciją, tai kodėl gi mums nepasinaudojus šiuo puikiu energijos ir harmonijos gavimo būdu, kai yra daug atitinkamų knygų ir užsiėmimų šia tema.

Juokitės. Teigiamos emocijos ir požiūris lemia viso organizmo tonusą ir atitolina nuovargį, blogas mintis.

 

Tekstas: Dominika Novickienė

Nuotrauka: fotografė Rasa Voitova, http://kvepiantisgyvenimas.wordpress.com/

          

Neturite teisių komentuoti

   

Sveika. Įmonės

   
   
   
© SU university