Taškinis masažas namuose!

Taškinį masažą meditacijai ir savigydai ne vieną šimtmetį taiko Indijos jogai. Jų išmintis ir patirtis panaudota gaminant šiuolaikišką lengvą ir patogų YANTRA kilimėlį. Kilimėlio gėlytės veikia kaip taškinio masažo vinukai – jos aktyvina gyvybiškai svarbius taškus ir atgaivina kūną.

YANTRA kilimėlyje esančios mažos gėlytės stimuliuoja aktyvius nervinius centrus ir aktyvina kraujo ir limfos cirkuliaciją. Tai paskatina endorfinų ir oksitocinų gamybą. Endorfinai (laimės hormonai ir natūralūs skausmo malšintojai) blokuoja skausmą ir gerina savijautą, o didėjant oksitocinų (ramybės ir meilės hormonų) kiekiui mažėja streso hormonų lygis kūne. Oksitocinai padeda lengviau bendrauti, gerina atmintį, didina pasitikėjimą savimi, taip pat mažina nerimą ir baimę.

 

YANTRA kilimėlis gali suteikti daugiau energijos, atsikratyti varginamų galvos skausmų, gerinti medžiagų apykaitą, kraujotaką, odos elastingumą ir tonusą. Jis puikiai tinka kovojantiems su celiulitu. Su Yantra kilimėliu galite kasdien masažuoti visas kūno vietas, tam prireiks nuo 5 iki 20 minučių per dieną. YANTRA kilimėnis ypač rekomenduojamas pėdų, nugaros ir sprando masažui. Taip pat tinkamas ilgų skrydžių, kelionių ar darbo kompiuteriu metu, nes atpalaiduoja įsitempusius raumenis.

www.yantramat.lt
Taikos pr. 141-202
51132 Kaunas
Lietuva
Telefonas: +370 37 760366
Faksas: +370 37 760366
El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 
 
 
 

 

   

Sveika. Įmonės

   
   
   
© SU university