EL.PREKYBA BATAIS

Parduotuvių tinklus „Danija“, „Wawa“, „FamClub“ ir „Este“ valdanti įmonė „Danbalt International“ tęsia el. prekybos plėtrą. Prieš dvejus metus atvėrusi pirmąją avalynės parduotuvę internete, dabar bendrovė atnaujina elektroninės prekybos sistemą bei pristato centralizuotą batų parduotuvę internete – Lantani.lt. Šioje, didžiausioje Baltijos šalyse el. parduotuvėje, bus galima rasti visų „Danbalt International“ valdomų avalynės parduotuvių asortimentą.

Du metus nuolat investavusi į el. prekybą, šių metų pradžioje „Danbalt International“ prekybai internete plėtoti įkūrė atskirą bendrovę „Šiuolaikinis mados centras“, kuri į elektroninės prekybos sistemos atnaujinimą investavo 0,5 mln. Lt.

„Sprendimą įkurti naują, vien į el. prekybą orientuotą įmonę, padiktavo patirtis. Prieš du metus pirmieji iš avalynės tinklų atidarėme el. parduotuvę, tad šioje srityje nesame naujokai ir suprantame, kad toks žingsnis palengvins naujos el. sistemos valdymą,” – sako naująją parduotuvę valdančios UAB „Šiuolaikinio mados centras“ vadovas Mantautas Bieliauskas. Pasak jo, atnaujinus sistemą per pavasario-vasaros sezoną tikimasi 30 proc. pajamų augimo, palyginti su 2013 m.

Nors, anot M. Bieliausko, Lietuvos pirkėjai vis dar pakankamai konservatyvūs ir į el. prekybą žiūri atsargiai, tačiau pastarųjų metų patirtis liudija, kad jų požiūris pamažu keičiasi. „El. prekybos rinka intensyviai auga, tačiau darbo yra labai daug. Šiuo metu pajamos iš el. prekybos sudaro 3 proc. visų „Danbalt International“ pajamų. Planuojame, kad investicijos į reklamą, klientų švietimas, garantuotas nemokamas prekių pristatymas arba grąžinimas į bet kurią tinklo, iš kurio buvo pirkta, parduotuvę šį skaičių per metus išaugins dvigubai, – sako M. Bieliauskas. – Ateityje tikimės dar labiau plėsti el. parduotuvių asortimentą ir pasiūlyti prekių, kurių negalima rasti įprastose parduotuvėse.”

 

El. parduotuvėje Lantani.lt kiekvienas „Danbalt International“ valdomas avalynės tinklas turi atskirą puslapį, kur galima matyti išskirtinai tos parduotuvės prekes, tačiau iš jo galima lengvai pereiti į kitą išsaugant informaciją apie pasirinktą avalynę. El. parduotuvė Lantani.lt sukurta bendradarbiaujant su el. prekybos ekspertais NFQ. Nuo 1993 m. Lietuvoje veikianti įmonė „Danbalt International“ valdo 53 avalynės parduotuves visoje Lietuvoje. Bendrovės metinė apyvarta – 60 mln. Lt.

Clinic 212

www.clinic212.com

 

 

 

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university