PAŽADINTI AFRODITĘ

Pavasaris – tikras pabudimo metas. Bunda gamta, bunda ir moteris. Metas „keisti kailiuką“ ir ruoštis naujam žalumos, grožio ir džiaugsmo sezonui.

Pavasaris visais laikais buvo siejamas su grožio, meilės ir vaisingumo deivėmis. Viena tokių deivių yra Afroditė. Turbūt ne kartą teko girdėti, kad kiekvienos moters viduje gyvena deivė. Galima ją įvardinti ir kitaip – įkvėpimas, pakilumas, charizma. Turbūt nerasime moters, kuri netrokštų būti dar žavesnė, patrauklesnė, gyvybingesnė. Tai – natūralus moteriškumo instinktas. Jis veda mus per gyvenimą, palaiko sunkiais momentais ir trykšta energija, kai esame laimingos. Vadovaudamosi šiuo moteriškumo instinktu, grindžiame savo gyvenimo kelią, paįvairiname kasdienybės rutiną, tampame įkvepiančiu pavyzdžiu kitiems.

Kiekviena moteris pasižymi savitu grožiu. Nesvarbu, tikite tuo ar ne, šie ritualai padės įsijausti į jausmingą moters prigimtį. O tai visuomet sveika ir naudinga, kad ir ką apie save manote.

 

Ritualas „Pažadinti Afroditę“ nr. 1

„Žiedų jūra“

Jums reikės:

- Porinio skaičiaus raudonų, oranžinių arba rožinių žvakių. (Raudona spalva stiprina pirmąją – pagrindo čakrą, oranžinė – antrąją – seksualumo čakrą, rožinė – ketvirtąją, širdies čakrą. Beje, skaičius šeši laikomas Veneros skaičiumi.)

- Natūralaus gėlių kvapo eterinio aliejaus (moteriškumą žadina rožės, jazmino, gardenijos, pelargonijos, ylang-ylang, vanilės kvapai – poveikis ir poreikis kiekvienai merginai ar moteriai skiriasi priklausomai nuo įvairių veiksnių, pasikliaukite savo nuojauta).

- Natūralios druskos – mažiausiai vienos saujos, į kurią užlašinsite kelis lašus eterinio aliejaus, kad jis geriau pasklistų vandenyje (druska taip pat sugeria neigiamą energiją ir minkština odą).

- 40 min. laisvo laiko, geriausia, kad tuo metu namai būtų tušti. Jei nepavyksta, susitarkite su namiškiais, kad nei vonioje, nei tuoj po jos jūsų netrukdytų. Voniai skirkite 20-30 min. Iškart po jos neskubėkite grįžti prie kasdienių darbų, o pasimėgaukite atsipalaidavimu.

Pasiruošimas ritualui.

Kad išties įsijaustumėte ir ritualas būtų veiksmingas, susitvarkykite vonios patalpą, iššveiskite vonią, nuvalykite veidrodį (tai galite padaryti dieną prieš vonios ritualą). Pasirūpinkite švelniu dideliu rankšluosčiu.

Uždekite žvakes ir kreipkitės į vidinę savo deivę: „Šį ritualą skiriu tau, Afrodite. Mano ketinimas yra pažadinti jausmingąją savo prigimtį, kuria galėčiau džiaugtis kiekvieną dieną. Vanduo, ugnis, druska, aromatai ir mano minčių galia sustiprina ir padeda man tai pasiekti.“

Kol leisite vandenį, galite padainuoti ar tiesiog pamąstyti apie ką nors gražaus. Juk vanduo turi sąmonę ir jame įsirašo mūsų mintys ir jausmai! Beje, nepamirškite išjungti šviesą – palikite tik žvakių apšvietimą.

Atsigulusi į vonią mėgaukitės užplūstančia šiluma ir atsipalaidavimu. Įsivaizduokite, kad vanduo skverbiasi į kiekvieną jūsų kūno ląstelę, ją pagirdo ir atjaunina, ir šio ritualo metu jūsų kūnas tampa persmelktas meilės energijos. Galite vizualizuoti spalvas – jos gali sustiprinti norimą poveikį (pasikliaukite nuojauta – jums gali būti reikalingos kelios spalvos ir jas atitinkančios vibracijos). Jei drįstate, dainuokite. Užteks niūniuoti arba skleisti balses „a“, „o“, „u“ ir kt. (vadinamasis gaudimas). Išbandykite įvairų natų aukštį (net jei nepažįstate natų. Beje, garsiai tardama (ir ypač gausdama) balsius mankštinate veido ir kaklo odos raumenis, taigi tai yra raukšlių prevencija!) Jei kils noras, pamasažuokite sau galvą, pėdas, delnus. Švelnus prisilietimas – dovana jūsų kūnui ir akivaizdus įrodymas, kad jis yra mylimas. Kas gi netrokšta taip jaustis?

Po ritualo

Išleisdama vandenį įsivaizduokite, kaip jis nusineša visus jūsų rūpesčius. Pažvelkite į veidrodį ir pasveikinkite save šypsena, žvilgsniu ar tokiais žodžiais: „Sveika, Afrodite! Tekėk ir skleisk grožį kiekvieną dieną.“  Padėkokite deivės Afroditės energijai ir užpūskite žvakes.

Pabūkite tamsoje tiek, kiek jums norėsis. O išėjusi iš vonios pastebėkite, kad jaučiatės lyg naujai gimusi. Ir nepamirškite atitinkamai elgtis – dažniau ir labiau klausytis savęs, paisyti savo poreikių, rasti progų pasidžiaugti mielais gyvenimo mažmožiais, skirti laiko kūnui ir protui atpalaiduoti, rasti malonių širdžiai užsiėmimų ir bendraminčių, kurie palaikytų jūsų moterišką dvasią.

 

Ritualas Pažadinti Afroditę nr. 2

„Čigonės šokis“

Jums reikės:

- Porinio skaičiaus raudonų, oranžinių arba rožinių žvakių. (Raudona spalva stiprina pirmąją – pagrindo čakrą, oranžinė – antrąją – seksualumo čakrą, rožinė – ketvirtąją, širdies čakrą. Beje, skaičius šeši laikomas Veneros skaičiumi.)

- Gražių apatinių, geriausia – raudonos, oranžinės arba rožinės atspalvių.

- Sijono arba suknelės, geriau ilgesnio – šoksime, o šokant smagu jausti, kad apie kojas kažkas sukasi!

- Smagios ritmingos jausmingos muzikos, gali būti įvairių stilių. Pirmąsias čakras stiprina rytietiški, afrikietiški, lotynų Amerikos ritmai.

- 30 min. laisvo laiko, geriausia, kad tuo metu namai būtų tušti. Jei nepavyksta, susitarkite su namiškiais, kad jūsų netrukdytų. Šokiui skirkite 20-30 min. Iškart po jo neskubėkite grįžti prie kasdienių darbų, o pasimėgaukite užplūdusia energija ir atsipalaidavimu.

Pasiruošimas ritualui:

Kad išties įsijaustumėte ir ritualas būtų veiksmingas, susitvarkykite kambarį, kuriame šoksite, jį išvėdinkite. Turėkite švelnų pledą, kuriuo galėtumėte apsigaubti po šokio (arba ant jo atsigulti).

Uždekite žvakes ir kreipkitės į vidinę savo deivę: „Šį ritualą skiriu tau, Afrodite. Mano ketinimas yra pažadinti jausmingąją savo prigimtį, kuria galėčiau džiaugtis kiekvieną dieną. Ugnis, spalvos, muzika ir mano minčių galia sustiprina ir padeda man tai pasiekti.“

Šokis

Galite šokti užsimerkusi, nes užmerktos akys automatiškai nukreipia energiją ir dėmesį vidun, o toks ir yra šio ritualo tikslas. Kadangi šokis vadinasi „Čigonės šokiu“, įsivaizduokite save kaip čigonę (ar bet kurios kitos tautybės moterį, kuri jums siejasi su laukiniu nevaržomu moteriškumu). Leiskite mintims nunešti jus į tokią vietą ir būseną, kur jaustumėtės saugi atskleisti savo slapčiausius jausmus. Svarbiausia – pradėti ir... nesustoti! Pirmieji žingsniai ir judesiai gali susilaukti aršios vidinės kritikos, tokios kaip „nesąmonė“, „tau nepavyks“, „nieko nemoki“ ir t. t. Jei būsite kantri ir toliau judėsite, vis labiau įsiklausydama į muziką ir jūsų vidinės deivės norą šokti, jums tikrai pavyks. Pavyks išsilaisvinti, atsipalaiduoti, atrasti aistrą ir džiaugsmą būti nuostabia būtybe – moterimi!

Po šokio

Naudinga po šokio įsiklausyti į savo kūną ir jame įvykusius pokyčius: pakitusį širdies ritmą, kvėpavimą, atpalaiduotas emocijas, audinius ir raumenis, jus užplūdusią gyvenimo energiją. Tai tarsi desertas, kurio neparagavusi prarasite pusę šokio malonumo. Taigi atsisėskite arba atsigulkite ir pabūkite ramiai, stebėdama vidinį savo deivės gyvenimą.

Kai pajusite, kad galite „grįžti“ – nes tinkamai įsijautus šokis visuomet nuneša kažkur toli į vidinio moters pasaulio gelmes ir erdves – atsimerkite. Savais žodžiais padėkokite Afroditės energijai ir pažadėkite sau labiau rūpintis savimi kasdien. Užpūskite žvakes, išjunkite muziką, įleiskite į kambarį gryno oro.

 

Dėmesio! Jei susižavėjote ritualais ir moteriškumo galia, norėtumėte atrasti savo moteriškumą ir jį atskleisti, sekite informaciją asociacijos Gaja moterims feisbuke (https://www.facebook.com/gajamoterims).

 Gaja moterims – žinios ir renginiai moterims.

 

Tekstas: Neringa J. Teišerskienė

Nuotrauka: A.Teišerskis

 

 

 

 

 

 

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university