KETURI ŽENKLAI, RODANTYS, KAD ESI PASIRENGUSI JUDĖTI TOLIAU

Šis metų laikas gali paskatinti mus galvoti apie naujas pradžias, bet gali būti sudėtinga nuspręsti, kada yra tas laikas, kai turėtum judėti į priekį, toliau. Paula Davis-Laack, pozityviosios psichologijos praktikė, profesionali gyvenimo trenerė ir darbo, gyvenimo ekspertė, besispecializuojanti streso, darbo ir gyvenimo būdo srityse daug pasiekusioms moterims, išskyrė keturis ženklus, kaip rodiklius, kad atėjo laikas, kada turi žengti kitą žingsnį.

 

  1. Perdegei. Ilgos valandos ir stresas darbe, per maža kontrolė savo gyvenimo, vertybių ir santykių konfliktai. Jeigu jautiesi perdegusi, tai gali būti laikas pagalvoti apie alternatyvas.
  2. Tampi kažkuo kitu. Neįtikėtina, kaip greitai ir lengvai mes galime įžengti į gyvenimą, kuris iš tikrųjų neturi nieko bendro su tuo, kas mus daro laimingą, vien tik dėl to, kad patenkintume kažkieno kito poreikius, pavyzdžiui, boso arba partnerio.
  3. Kiekvieną patirtį matai, kaip pamoką. Kai jautiesi įstrigusi, paklausk savęs, ko tu pasimokysi iš to žmogaus arba iš tos situacijos. Kai suprasi, kas yra tai, ko tu iš tikrųjų nori, bus daug lengviau uždaryti tą savo gyvenimo skyrių.
  4. Naujos galimybės. Mūsų smegenys dažnai veikia prieš mus, pateikdamos priežastis, kodėl mes turėtume pasilikti savo komforto zonoje. Bet jeigu jauti, kad laikas judėti pirmyn, prisimink, kad naujos, jaudinančios galimybės tavęs laukia.

Tekstas: Viktorija Šimašiūtė
Nuotraukos: www.flickr.com

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university