MOTERS DIENA SU MOTERIMIS

Pasitinkant moters dieną, moterys mintimis nuklysta įsavo paskirtį bei, žinoma, santykius su vyrais. Kaip ir gamtoje, taip ir žmonių kasdienybėje vyrauja priešingybės. Dviejų polių draugystė valdo pasaulį. Smalsu pažvelgti į šių dienų moterų vidų ir jų paklausti, ar iš tikrųjų, gaudamos ne visada vyriško (juk vyrai moteriškėja, o moterys vyriškėja) jų dėmesio, yra laimingos, ar vyrų kitoniškumas jų netrikdo.

Kaip jaučiasi gražios moterys, būdamos turtingų vyrų žmonomis ar draugėmis? Kaip jaučiasi akivaizdžiai per jaunos šeimai gražios studentės? Ką mąsto tos, kurios neturi vyro?Taigi, provokuojančios mintys apie kažkurią iš Jūsų, šių dienų mūzų.

Vyrai gražuolės akimis? Kokie jie?

“Man nepatinka tai, kad visi vyrai taip greit pasiduoda. Kad ir vakar vakaro situacija, šilto vakaro pašnekovas galėjo rimtai manęs klausyti, analizuoti būseną, tapti mano draugu, bet jaudinosi ir matė mane nuogą, daugiau nieko negalvojo.” – Anna, 25m.

“Kvepalų rūšis, papuošalų šarmingumas ir harmonija namuose – viskas priklauso nuo mylimos moters nuotaikos. O nuotaiką kuria geras vyras. Taigi, jie – svarbiausia, ką turime, arba, kam priklausome.” – Nikolė, 33m.

“ Jei kreipčiausi į vyrišką giminę, sakyčiau jiems : Jūs piešiate idealią mergaitę, kurios niekada nesutiksite, nes ji ne jums skirta.” – Marija, 43m.

“Nemoka vertinti to, ką turi. Briliantus parduoda, smaragdus paskolina, krištolą sudaužo, auksą paslepia, platiną pameta, o iš geležies iškala vinis, kuriuos susmaigsto į rutiną. Tikėti ar jie moka? Svajoti, laukti rojaus? Nori visko tuojau pat ir nuostabiausiu aptarnavimu.” – Svetlana, 66m.

“Ak, vyrai, Jūs neklausiate, ar mums patinka šokti, dainuoti, piešti, valgyti cukrinius avinėlius. Tik įvertinate” – Vaiva, 28m.

“ Vyrai meluoja. Bėga su gerai ištreniruotomis melo kojomis, o mes vejamės su šventa Velykų verba.” – Marta, 19m.

“ Mes šypsomės , bučiuojame, viliojame, stebiname, paklūstame, nemiegame naktimis. O jie – mūsų tikėjimo tobulu gyvenimu garantas” – Lina, 47m.

„Aš visada tik norėjau saldainių – malonių akimirkų, kai rodomas dėmesys. Ne dovanų, ne pažadų, šampano. Nebūtinas man automobilis, papuošalai, kvepalai - aš norėjau daug cukraus. Tik kaip tai paaiškinti vyrams?” – Violeta, 50m.

“Vyrai – racionalieji gydytojai, reikalingi tuomet, kai vidus serga “rožinių akinių” liga.” – Margarita, 39m.

O kitos, išskirtinai grožiu švytinčios moterys, minčių neturėjo. Natūralu, jos juk gražios.

 
Tekstas: Dominika Novickienė
Nuotraukos: Viktorija Šimašiūtė ir http://splitshire.com

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university