MOTERIS LAIKE


Sakoma, kad sutinkama pagal drabužį, o išlydima pagal protą. Tačiau pirmas įspūdis yra mūsų išvaizda, o ar ji bus apgaulinga, ar pastiprins pirmąjį įspūdį, priklauso tik nuo pačios moters. Kokia yra ideali moteris? Ach, tiesa, idealių nėra, tačiau moterys niekada nesustoja tobulėdamos. Gal todėl vis daugiau moterų tiesiog išspinduliuodamos savo grožį į aplinką užkrečia juo ir kitas.

Aštuonios skirtingo amžiaus damos ir panelės dalinasi savo mintimis apie idealią ir gražią moterį.

IDEALI MOTERIS. KOKIA JI?

Audronė (55m.) Ideali moteris yra šešiomis rankomis (Juokiasi - aut. past.). Ji viską spėja. Mano vyras sako, kad aš jam gražiausia apsivilkusi chalatu, plaukus susirišusi į uodegytę ir gaminanti cepelinus.

Danutė (34 m.) Yra toks senas anekdotas: “Man patinka trys gyvūnai: jaguaras garaže, audinė spintoje ir tigras lovoje.” Tokia mano ideali moteris.

Korina (21 m.) Ideali moteris man yra subtiliai moteriška, neperspausta, mokanti pernelyg nesureikšminti savęs, stipri ar silpna reikiamose situacijose, taip pat savarankiška, visuomet turinti tikslą ir kryptingai jo siekianti ir, svarbiausia, charizmatiška, kad kitiems žmonėms nereikėtų antrą kartą kartoti "gal atsimeni ją, susitikome tame vakarėlyje..."

Urtė (7 m.) Ideali moteris yra graži, kūrybinga ir stilinga.

Diana (48 m.) Idealių nei žmonių, nei moterų nėra, kiekvienas sau esame idealus arba siekiame tokiais būti. Ideali moteris - dirbanti tik savo malonumui, bet turinti ir pinigų, ir laiko investuoti į save: parodos, koncertai, knygos, spa… Bet svarbiausia - būti tobula mama, nepamirštant vyro. Tobula mama + nuostabi žmona = ideali moteris.

Beatričė (86 m.) Ideali moteris yra klasikinė moteris, kuri žino, kada kaip atrodyti, kaip apsirengti, turinti savo stilių, nesivaikanti madų. Ji išmano protokolą. Moteriai turi rūpėti šeima, ne vien tik karjera, darbas. Ji turi galvoti ne vien tik apie save, bet ir apie savo vaikus, apie vyrą, bendrauti su jais.

Jovita (29 m.) Ideali moteris yra savimi pasitikinti, žinanti, ko nori iš gyvenimo, siekianti savo tikslų.

Agnė (17 m.) Ideali moteris yra protinga, žinanti savo vertę, atsakinga, švelni, turinti savo nuomonę.

KAIP ATRODO GRAŽI MOTERIS?

Audronė (55m.) Natūrali. Jeigu ir yra makijažas, tai jo net nesimato. Kai mokiausi institute buvo viena mergina, kuri visiems buvo graži. Ji buvo ilgais plaukais, klasikinių veido bruožų, spinduliavo vidinę ramybę ir jaukumą.

Danutė (34 m.) Graži moteris yra moteris su charizma. Žiūri į ją, tarsi ir negraži, bet turi kažką Tokio. Ji ne tokia kaip visos, ji išsiskirianti iš minios.

Korina (21 m.) Man graži moteris net pasidažiusi atrodo taip pat, tik suteikusi savo ir taip gražiam veidui nedidelį "apipavidalinimą". Taip pat gražu, kai moteris pernelyg nedisponuoja kūnu. Asmeniškai labai nepatinka, kai didžiakrūtės mėgaujasi didelėmis iškirptėmis. Kalbant apie drabužius, mėgstu pastebėti gatvėje minimalistiškai, vienalytiškai apsirengusias moteris, be jokių sluoksniavimų ir "pribumbasų", o gražiausios moters kūno vietos man yra liekni riešai, ilgi pirštai, nugara ir kiek kaulėti raktikauliai. Nors, tiesa, pastebiu ir paradoksą - graži moteris gali būti ir nesišukavusi ar nepasidažiusi, nubėgusia pėdkelnės akimi, jeigu iš jos veido juste jaučiamas pasitikėjimas savimi ir nedaroma iš to didelės problemos.

Urtė (7 m.) Graži moteris yra ilgais plaukais, mokanti gražiai dainuoti ir šokti, nes tuomet išlaiko gerą figūrą.

Diana (48 m.) Graži moteris yra savimi pasitikinti, natūrali ir mylinti save.

Beatričė (86 m.) Graži moteris yra liekna, su individualiu makiažu, kuris tik paryškina ar pataiso bruožus, ir saikingai pasikvėpinusi.

Jovita (29 m.) Moters grožis spinduliuojamas iš vidaus. Kai pamatau moterį švytinčiomis akimis, ji man atrodo tikrai graži.

Agnė (17 m.) Graži moteris yra būtinai susitvarkiusi, švari, kvepianti, solidi.

JŪSŲ GROŽIO FORMULĖ ARBA GROŽIO RECEPTAS

Audronė (55m.) Moteris privalo save prisižiūrėti: praustis, valyti veidą, teptis kremais. Tai turėtų būti kasdienis grožio ritualas, kaip dantų valymas. Nesvarbu, kad nėra karšto vandens – pasišildyk, pavargai, net kojų nepavelki – susitvarkyk greičiau, po šeštadieninio namų tvarkymo – grožio procedūros sau. Aplinkybės ir sveikata nėra priežastis apsileisti. Kas savaitę reikėtų pačiai pasidaryti manikiūrą, pedikiūrą, susitvarkyti antakius. Čia kaip Napoleonas, kai traukėsi iš Maskvos, nors daugelis kareivių valgė žmogieną, jis kiekvieną dieną skutosi.

Danutė (34 m.) Atsakysiu labai trumpai: pasitikėjimas savimi ir šypsena iki ausų.

Korina (21 m.) Džiaugtis mažyčiais maloniais dalykais - pvz.: aš visuomet beprotiškai šypsausi, kai žiemą į akis spigina saulė, aš galvoju apie smagius, laimingus nutikimus. Taip pat, šypsotis kitiems ir niekad neleisti, neparodyti, kad kito užgauli replika tave įžeidė. Pikta moteris netenka mažiausiai 15 "karmos taškų" (šypsosi – aut.past.) Dar man patinka tvarkingi nagai - jei kitas nepamatys, tai bent pati šyptelsi žiūrėdama į savo gražias sutvarkytas rankas!

Urtė (7 m.) Grožio receptas? Šypsotis ir prižiūrėti save.

Diana (48 m.) Kiek įmanoma daugiau laiko skirti sau: pradedant protu, baigiant išvaizda: galvos ir veido masažas, kūno masažas ir visokios vonios. Kuo daugiau grožio procedūrų sau šiame įtemptame pasaulyje.

Beatričė (86 m.) Svarbiausia – tvarkingi plaukai, klasikinė kukli šukuosena, kuri atrodo kiek galima natūraliau. Vyresnio amžiaus moterys neturi gėdytis žilų plaukų, tiesiog ateina laikas, kai nepaslėpsi amžiaus, todėl nereikėtų plaukų dažyti. Tiesiog - prisitaikyti naują šukuoseną. Moteris turi mokėti ar išmokti pereiti iš vieno amžiaus lygmens į kitą.

Jovita (29 m.) Aš visuomet darausi veido masažą ir naudoju kremą nuo smulkių raukšlelių.

Agnė (17 m.) Mano receptas yra pasitikėti savimi ir išmokti mylėti save, o taip pat – niekada neapsileisti.

KOKIOS GĖLĖS JUMS PAČIOS GRAŽIAUSIOS?

Audronė (55m.) Gražiausios man nuostabiai kvepiančios alyvos, baltos akacijos ir pakalnutės. Gal todėl, kad augo mano močiutės sode.

Danutė (34 m.) Man gražiausios gėlės baltos kalijos.

Korina (21 m.) Labiausiai patinka skaisčiai oranžinės gerberos arba paslaptingosios strelicijos.

Urtė (7 m.) Man labiausiai patinka japoniškos rožės, nes jos labai skaniai kvepia, yra be galo gražios, nors ir labai mažytės.

Diana (48 m.) Tulpės žiemą, rožės bet kada.

Beatričė (86 m.) Kiekvienas sezonas turi savo gražiausia gėlę. Man patinka tulpės pavasarį, o vasarą -  lelijos, rudenį – astrai, o žiemą - primulės.

Jovita (29 m.) Gražiausios yra lauko gėlės.

Agnė (17 m.) Man labiausiai patinka žibutės, ramunės, rugiagėlės, pakalnutės – visos lauko gėlės.

KOKIOS DOVANOS LAUKTUMĖTE IŠ SAVO MYLIMOJO?

Audronė (55m.) Geriausios dovanos man yra kelionės. Mes su vyru tikrai daug keliaujame, o kelionėse vienas kitą pažįstame naujai.

Danutė (34 m.) Tai dovana, į kurią įdėta daug širdies, laiko ir pastangų. Nors šiuo metu pakaktų ir IPhone (juokiasi – aut. past.).

Korina (21 m.) Mano žmogus labiausiai mane pradžiugina paskambinęs pašnekint, pasiūlydamas šokti troleibusų stotelėje arba tuščiuose tyliuose namuose. Jeigu kalbėtume apie materialas dovanas, visada smagu gauti gražaus kokybiško apatinio trikotažo ar mylimojo rankomis pagamintą papuošalą.

Urtė (7 m.) Meilės? Gal… (krizena – aut. past.)

Diana (48 m.) Pradedant gėlėmis, baigiant kelione. Kiekviena mylimojo dovana iš tiesų džiugina.

Beatričė (86 m.) Mylimojo dėmesys yra malonus. Labiausiai man patinka kelionės. Ir dabar mes keliaujame. Prieš keletą metų buvome Egipte, važiavome į ekskursiją po LDK dvarus Baltarusijoje.

Jovita (29 m.) Man užtektų meilės ir visų jos išraiškų.

Agnė (17 m.) Man patiktų dėmesys, kai vyras parodo moteriai, kad ji yra mylima, rūpinasi ja. Labai geras jausmas, kai moteris jaučiasi svarbi vyrui.

KAS JŪSŲ DIEVAITĖ?

Audronė (55m.) Audrey Hepburn išvaizda ir Annos Magnani požiūris į gyvenimą ir į save. Anna sakydavo grimuotojams: “Neslėpkite mano raukšlių, man jos per brangiai kainavo”. Labai stipri moteris, aktorė, tokia tikra italė.

Danutė (34 m.) Man gražiausia moteris yra aktorė Angelina Jolie, tačiau nežinau, ar norėčiau būti į ją panaši. Tai turėtų būti atkakli moteris, žinanti, ko nori iš gyvenimo, ir to atkakliai siekianti.

Korina (21 m.) Mano ideali moteris iš tiesų gyvena visai netoli nu manęs - tai mano puikiausia draugė, kuri visada tiki tuo, ką daro, ir nepasiduoda aplinkinių įtakai.

Urtė (7 m.) Loreen (Švedijos dainininkė laimėjusi 2012 m. Eurovizijos dainų konkursą – aut.past.), nes jos labai graži figūra, niekas tokios neturi. Ir dar, ji dainuoja ir šoka.

Diana (48 m.) Man labiausiai imponuoja Margaret Thatcher, nes ji puiki politikė ir dar su “cinkeliu“, ir  Motina Teresė dėl savo atjautos ir gerumo. Gal dėl Motinos Teresės aš labai pamilau senyvo amžiaus žmones, net norėčiau įkurti senelių namus.

Beatričė (86 m.) Tai moteris nepamirštanti savęs, visada gražiai atrodanti, būtinai išsilavinusi, turinti savo nuomonę, mokanti išklausyti kitus.

Jovita (29 m.) Mano dievaitė yra Beata Nickolson. Ji labai graži, charizmatiška, bendraujanti ir besišypsanti.

Agnė (17 m.) Manau, tai mano mama. Ji protinga, graži, miela, linksma, turinti savo nuomonę, bet ką padarytų dėl jai svarbių žmonių. Ir dar - ji kieta moteris, žinanti savo vertę.

Kalbėjosi Ieva Ručinskienė

 

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university