Mokymų projektų „Social Games“ įkūrėjas ir vadovas yra Rimvydas Židžiūnas.  „Social Games“ komanda siūlo unikalią asmeninio augimo programą „Emocinio intelekto lavinimo kursą“, kuris susideda iš trijų tobulėjimo sferų:

  • Emocinio intelekto;
  • Dvasinio intelekto;
  • Asmeninio tobulėjimo.

Programos autoriai šiame kurse siūlo praktines emocinio, dvasinio intelektų ir asmeninio efektyvumo ugdymo metodikas. Šios metodikos patikrintos irplačiai naudojamos Lietuvoje, Vokietijoje, JAV, Izraelyje, Rusijoje, Ukrainoje, Slovakijoje ir kt. šalyse.

Mes manome, kad geras, sėkmingas ir visavertis gyvenimas turi dvi puses.

Matoma pusė – tai išorinis žmogaus gyvenimas, kuris vyksta tarp žmonių. Tai įvairi veikla, karjera, santykiai su draugais ir artimaisiais, laisvalaikis, kelionės ir kt. Nematoma gyvenimo pusė – tai vidinis, subjektyvus žmogaus gyvenimas. Tai jausmai, emocijos, svajonės, dvasiniai išgyvenimai, veiklos prasmės atradimai ir kt.

Žmogus laimingas ir visiškai patenkintas savimi bei savo gyvenimu būna tada, kai suranda šių gyvenimų pusiausvyrą. Tada su savimi ir supančia aplinka jis ima gyventi darniai.

Mūsų mokymai puikiai sujungia žmogaus dvasinį ir socialinį augimą.

Pagrindiniame mokymų kurse „Emocinio intelekto lavinimas“ jūs išmoksite pasiekti išorinės veiklos sėkmės ir efektyvumo, taip pat bus ugdomos tos kompetencijos, kurių reikia nematomam, vidiniam žmogaus gyvenimui stiprinti ir integruoti į sėkmingą veiklą. Štai todėl šioje mokymų programoje mes naudojame metodikas, kurios vysto emocinį ir dvasinį intelektus, taip pat gerina asmeninį efektyvumą.

Šie mokymai naudingi ir tiems, kurie savo sėkmingo gyvenimo būdo dar tik ieško, ir jau jį radusiems bei trokštantiems dar didesnės savęs realizacijos, gyvenimo pilnatvės ir naujų veiklos horizontų.

Mes puikiai suvokiame, kad išmokyti to – tikrai nelengva užduotis. Mums šiame darbe labai padeda unikali autorinė praktinė emocinio intelekto lavinimo metodika ir treneriai, jau realizavę tai savo gyvenime.

www.emocinisintelektas.lt

   
   
   
© SU university