Moteriškumo mokykla „Shakti“ siekia pažadinti, puoselėti ir skleisti moteriškumą. Mokyklos veiklos tikslas - moterų sveikata, gerovė, kūryba, laimė ir sėkmingi santykiai. Moteris yra deivė, kurios prigimtis galinga, stichiška, įvairi ir mylinti. Ji pasižymi tobulais instinktais, kūrybos aistra ir nesenstančia išmintimi. Kai moteris aptinka tai savyje ir leidžia atsiskleisti savo gyvenime, visa aplinkui pražysta gražiausiais kūrybos žiedais. Mūsų misija - laiminga moteris!

Moteris atgyja kurdama, jai reikia ugdyti moteriškas kokybes – sugebėjimą priimti aplinkybes ir vidinį žinojimą, kad viskas kinta, tuomet ji tampa laiminga. Moteriškas savybes ugdo menas. Kūryba skleidžia moterišką energiją, todėl jai labai svarbi meninė veikla - dainavimas, šokis, tapyba.

Mokyklos įkūrėja ir vadovė Jurgita pasakoja: „ši mokyklos įkūrimo idėja kilo tuomet, kai suvokiau, kad kaip ir man reikėjo taip ir daugeliui moterų reikia žinių apie savo tikrąją prigimtį, grįžti prie savųjų ištakų, išmokti paprastų, bet labai veiksmingų ir mūsų sielai be galo reikalingų praktikų, kad jaustumėmės laimingos, jog esame tokios natūralios ir savitos, nepakartojamos ir laisvos. Mylėkime save tokias, kokios esame ir kurkime tai, kas laukia savo eilės ir vis nerandame tam laiko, išlaisvinkime savo paslėptą sielos dalį!

 

„Shakti“ mokyklos veikla:

Pilvo šokiai - dovana visoms moterims, besirūpinančioms savo sveikata, grakščia laikysena, puikia nuotaika, norinčioms išmokti laisvai ir gražiai judėti, šokti.

Aerobikos treniruotės „Fitness Belly Dance“ -  tai aerobinė treniruotė su pilvo šokio elementais, kurios metumokoma pilvo šokio judesių technikos ir nesudėtingos choreografijos, išlaikomas pastovus aerobinis tempas. Tai pilvo šokio ir ritminių sportinių judesių sintezė.

Pasirodymai - pilvo šokių pasirodymo programa renginiuose, asmeninėse šventėse
(mergvakariai, vestuvės, gimtadieniai).

Moterų klubo susitikimai - teminiai (sveiko maisto ruošimas, moteriškumo temos, sveikata - terapija, santykiai, meniniai - kūrybiniai, rankdarbių), šventiniai, laisvi.

Moteriškumo mokykla „Shakti“

Aitvarų g. 16, Vilnius
Laisvės pr. 77D-65, Vilnius

Tel.: +370 675 087 87

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

www.shakti.lt


   
   
   
© SU university