ŽUVŲ PROGNOZĖ 2015 METAMS

Jurgita Urbonavičienė, astrologė (www.rozmarino-horoskopai.lt):

“Ilgokai svarsčiau, kas būtų geriau, kol vaikai miega, ar pažaisti su kompiuteriu, ar parašyti apie Žuvis? Kadangi turiu labai daug valios, rašau apie Žuvis. O Žuvims gyvenimėlis eisis visai gerai. Jos bus patenkintos savo darbu, o tos, kurios likimu nesidžiaugs, turės galimybę susikurti geresnį. Šio ženklo atstovų sveikata gerės, o taip pat tobulės ir išvaizda, svoris. Kitaip tariant, Žuvys pasitaisys, tačiau šio pasikeitimo nesureikšmins, nes jeigu širdyje jauku, tai ir savas kūnas mielas kad ir su keliais papildomais kilogramais. Be to, Žuvys tuoksis arba rimtai įsipareigos. Taigi, galima sakyti, kad Žuvims seksis. Jų valdovas Neptūnas vis dar keliauja Žuvų valdomis ir dar ne vienus metus tai darys, todėl Žuvys dar labiau „sužuvės“ - svajos, fantazuos, kurs šedevrus. Kai kurios gers ir vartos svaigiąsias medžiagas, netgi visiškai degraduos. Visgi, manau, kad tai labiau asmeninis apsisprendimo reikalas. Aišku kuo gali baigtis, kai leidžiate sau kas vakarą gurkšnoti taurę tauraus gėrimo, dabar kaip tik puikus metas tokiems prisijungti prie anoniminių alkoholikų draugijos, kol dar alkoholizmo liūnas jūsų galutinai neįklampino.

O kas nesiseks? Ne itin seksis kilti karjeros laiptais, kaip sakoma, darbe bus šilta ir jauku, bet sėkmė lydės kolegą anapus stalo.

Be to, Žuvys gali netekti darbo ne dėl savo kaltės, o pavyzdžiui, todėl, kad įmonė bankrutuos ar įvyks kažkas panašaus. Todėl Žuvims teks paaukoti savo tingulį. Ir tai bus pakankamai nelengva, nes labiau norėsis su kolegomis kavutę su likeriu gerti, o ne plušėti iš peties. Tačiau „plušėjimas" yra būtent tai, kurį Žuvys šiais metais turi padaryti. Šio ženklo atstovės turi dirbti negailėdamos savęs ir pamiršdamos bet kokį poilsį.

Taip pat šiais metais Žuvys gali susipykti su mama ar močiute, anyta, todėl rekomenduočiau iš anksto nulenkti galveles ir demonstruoti kuklumą bei deramą pagarbą minėtiems autoritetams, kad ir kaip širdyje norėtųsi pasielgti priešingai. Tikrai neverta, vėliau pasigailėsite.”

 

Tekstas: Jurgita Urbonavičienė, www.rozmarino-horoskopai.lt,      Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Nuotrauka: Mk

 

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university