MERGELĖS ŽENKLO PROGNOZĖ 2015 METAMS

Jurgita Urbonavičienė, astrologė (www.rozmarino-horoskopai.lt):

„Sulaukiau baisiai tulžingo laiško, kad nebaigiau pristatyti likusių zodiako ženklų prognozių. Na taip, meldžiamieji, tikrai to nepadariau. Kaip ir pernai, taip ir šiemet jos vėluoja. Tačiau žinote posakį - nemokamas būna tik sūris spąstuose. Turėdama gausybę darbų, turiu pirmenybę skirti klientams, o Jums belieka laukti arba rinktis skaityti kitų astrologų prognozių. Na, o jeigu liko kantriai laukiančių, tai šiandien pratęsiu apie Mergelę. Taigi amžiaus pesimistei ateina geri laikai. Kaip pernai Liūtą, taip šiemet Mergeles sėkmė užklups antroje metų pusėje. O ir pirmoji nebus bloga, milžiniškos sėkmės gal ir neatneš, tačiau negandų irgi nebus. Malonu pranešti, kad prasidėjo ramus pusmetis ir dar laukia aukso amžius po to. Ir kas geriausia, kad ir auka Mergelių laukia labai maloni. Mergelėms reikia aukotis dėl namų, o tai viso labo tereiškia, kad reikia daryti remontą, nesvarbu, kokio masto. Na ir kaip jums tai? Juk tai net ne praradimas, o tiesiog nauda. Juo labiau, kad tai daryti galite pagal savo finansines galimybes. Vieni užsiims kapitaliniu, kiti gali tiesiog pakeisti durų rankeną, perdažyti lango rėmus, sutvarkyti balkoną ir rūsio patalpą. Kiekvienam pagal galimybes, svarbu, kad būtų tokio pobūdžio veiksmas. Ech...Ne gyvenimas tai, o - pasaka. 
Na ir dar vienas patarimas - skirkite daugiau laiko savo tėvams, daugiau padėkite, daugiau bendraukite, daugiau patylėkite. Net jei labai nesinorės, verčiau jau įveikite save. Vėliau tokių veiksmų tikrai nesigailėsite.“

Laukite kitų horoskopų ženklų 2015 metų prognozės pristatymų  www.motersgrozis.lt

 

Tekstas: Jurgita Urbonavičienė, www.rozmarino-horoskopai.lt,   Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Nuotrauka: Mk

 

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university