LIŪTO ŽENKLO PROGNOZĖ 2015 METAMS
Jurgita Urbonavičienė, astrologė (www.rozmarino-horoskopai.lt):

„Apie save rašyti visada įdomu ir tai reiškia, kad atėjo intriguojantis metas pakalbėti apie Liūtus. Liūtams vis dar sėkmingos dienos, o netrukus ir finansiškai pradės sektis. 2015 m. bus galima nusipirkti naują karūną, naujus erelio sparnus ir apskritai pakilti aukščiau dangaus. Klysta tas, kuris sako, kad už pinigus visko nenupirksi, žinoma, kad nupirksi, reikia tik turėti jų pakankamai. Taigi, labai džiaugiuosi už Liūtus ir dar labiau, kad pati esu jų padermės. Juo labiau, kad liūtiškos bėdos mane, ištekėjusią moterį, mažai jaudina. Nes nesusaistytų vedybiniais saitais Liūtų kitais metais nesiseks meilėje. Vadinasi, jei puikus Liūtas šiai dienai yra vienišas, ir kitais metais jokia patelė nepastebės jo šauniai blizgančio kailio. Gal kažkiek labiau fortūna šypsosis Liūtams labai rimtai nusiteikusiems vesti. Tačiau plevėsos bus nusodinti ant žemės ir pajus, kaip kartais kyla noras kaukti prieš Mėnulį. O blogiausia, kad nesiseks ne tik meilėje, bet ir kortose. Taigi, pamirškite žaliąjį stalą, loterijų bilietus ir kitus smagius žaidimus už pinigus.
Kitais metais Liūtams bus sunku sutarti su savo atžalomis, jos gali pareikšti, kad jau užaugo ir eina ieškoti savo būsto, arba tiesiog šiaip kels problemines situacijas. Visgi, Liūtas turės pinigų, todėl galės palikuonims nupirkti psichologo paslaugas arba tiesiog paklusnumą ir gerą elgesį. Nėra to blogo, kuris neišeitų.
Na ir dar, Liūtas, pajutęs pinigų skonį (iš esmės čia tas pats, kas vampyrui duoti pauostyti kraujo), gali pradėti tiek daug dirbti, kad jam natūraliai nebeliks laiko nei pramogoms, nei meilei, nei vaikams. Tokiu atveju viską teks pirkti iš naujo. Juk piniguose, kaip ir gamtoje, turi vykti nuolatinė cirkuliacija.“

 

Laukite kitų horoskopų ženklų 2015 metų prognozės pristatymų  www.motersgrozis.lt

 

Tekstas: Jurgita Urbonavičienė, www.rozmarino-horoskopai.ltŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Nuotrauka: Mk

 

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university