AVINO ŽENKLO PROGNOZĖ 2015 METAMS

Artėjant Naujiems Metams dauguma moterų smalsiai skaito ateinančių metų zodiako ženklų prognozes. Tai – viena populiariausių paieškos frazių internete, aktuali TV laidų tema. Labiausiai patinkančiomis vietomis patikima, o dėl neigiamų likimo posūkių dažna nesuka sau galvos. Tai perpratę astrologai įsigudrino pateikti tik pozityvią ir „patogią“ informaciją.  Todėl siūlome pažvelgti plačiau, www.rozmarino-horoskopai.lt atveria skaitytojoms tikras, atviras ir nepataikaujančias 2015 metų zodiako ženklų prognozių gaires. Profesionalus žvilgsnis į likimų tendencijas ir išskirtinis astrologės Jurgitos pateikimo stilius – dovana visiems švenčių proga.

Jurgita Urbonavičienė, astrologė (www.rozmarino-horoskopai.lt):

AVINAS. „Taigi, tradiciškai pradėkime nuo mielų Avinų. Jiems turiu tris geras naujienas. Pirmoji būtų tai, kad Avinai, įklimpę į greitųjų paskolų žabangas bei paskendę kitose skolose, pradės kilti iš tokios bedugnės. Kita gera naujiena būtų, jog pirmoje metų pusėje vieniši Avinai vis dar turi šansų sutikti naują meilę, o jei vieniši nėra - tuomet pagausinti Avinų populiaciją. O trečioji gera naujiena bus ta, jog antrojoje metų pusėje Avinams seksis spręsti sveikatos bei darbines problemas. Šis laikas tinkamas gydytis bei ieškoti geresnio darbo. Tiesa, pašalinis poveikis išryškės tame, kad Avinai storės. Bet pereikime ir prie blogybių. Kame ateinančiais metais bus Avino auka? Ir ne tik ateinančiais. Tai perspėjantis pasiūlymas, kuris turėtų tapti Avino gyvenimo būdu ateinančius trejus metus. Avinas turi atsisakyti kelionių. Jis gali keliauti po Lietuvą (arba kitą šalį, kurioje yra jo nuolatinė gyvenamoji vieta, tačiau ne po užsienį). Ir prašom nedejuot - atsisakyti kelionių yra kur kas geriau nei prarasti sveikatą, vaikus ar pinigus.  Taigi pamirškite atostogas prie Karibų jūros ar saulėtoje Kalifornijoje. Nuo šiol jūsų atostogos turėtų būti tokio stiliaus diapazone - kaime, ravint burokų lauką beigi renkant kolorado vabalus nuo bulbų. Juk nenorite, kad Maldyvuose jus trenktų saulės smūgis ir visas atostogas praleistumėte beprasmiškai spoksodami į viešbučio kambario sienas? Bet svarbiausia, nepasakiau gerosios dalies, kuo svarbesnės ir reikšmingesnės kelionės atsisakysite, tuo labiau jums seksis (kalbu apie poilsines, ne darbines keliones). Taip pat šiuo periodu jums rekomenduotina atitolti nuo asmenų, gyvenančių kitoje šalyje. Nesakau, kad turėtumėte juos pamiršti, tačiau gerai būtų bendrauti kur kas mažiau ir šalčiau. Apskritai, tapkite miesto, kuriame gyvenate absoliučiu patriotu. Tik tai negalioja darbinėms kelionėms bei kelionėms, kurios nėra "all included", t.y. toms, kuriose prakaituojama, judama, lipama per save, pavyzdžiui kopiama į kalnus, keliaujama be komforto pėsčiomis ir pan. Bet juk logiškai mąstant Avinas kaip tik tokias kur kas labiau ir vertina. Tai taip, meldžiamieji, jums pasisekė, nes teisingai elgiantis, ateinantys trys metai jums nebus itin bjaurūs."

Laukite kitų horoskopų ženklų 2015 metų prognozės pristatymų  www.motersgrozis.lt

 

Tekstas: Jurgita Urbonavičienė, www.rozmarino-horoskopai.lt, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Nuotrauka: Mk

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university