NIEKADA NEBUS PER DAUG

Prasidėjo vasaris  - meilės mėnuo. Romantiškiausia metuose diena prieš mus. Nors dar yra šiek tiek laiko, tikriausiai jau pradėjote ieškoti būdų, kaip pasakyti tiems, kuriuos mylite, kokie jie nuostabūs yra. Aišku tik jeigu nesate iš tų, kurie šią dieną ignoruoja ir peikia. Legenda byloja, kad šv. Valentino dienos tradicijos gyvavo dar iki III a. Kas gi mes esame, kad sustabdytume tradicijas? Net ir žmogaus psichikos tyrėjai patvirtina, kad meilės žmogui niekada nebus gana.

Idėją žinomevisi - praleisti vasario 14-ąją taip apdovanojant mylimuosius dėmesiu, malonumais ir mažomis dovanomis, kad jų širdys suplasnotų. Turbūt kaip ir kasmet galvojate, ką šią šv. Valentino dieną padovanoti tokio genialaus? Kad nepritrūktumėte idėjų arba nepasiklystumėte jose, surinkome jas jums visas į sąrašą. Jį sudaro trys dalykai.

Atvirutė, be abejo, yra neatsiejama šv. Valentino dienos dalis. Ar pamenate tuos laikus, kai mokykloje vienas kitam dovanodavome tas mažytes atvirutes ir po to skaičiuodavome, kuris jų daugiau gavome? Jeigu neturite laiko pagaminti atvirutės, paprasta balto popieriaus juosta yra puikus būdas užrašyti (galbūt raudona spalva rašančiu tušinuku?) savo jausmus, o gal net kelias šelmiškas priežastis, kodėl esate įsimylėjęs. O galbūt norėsite parašyti savo partnerio aprašymą arba galvoje gims eilėraštis, kuris privers jį nusišypsoti? Šiemet neieškokite įkvėpimo internete ar knygose - leiskite kalbėti savo širdžiai. Net jei ji prabiltų tik trimis žodžiais. Atvirutė arba dailiai į ritinėlį suvyniotas raštelis gali keliauti į kelnių kišenę arba į pusryčiams paruoštą lėkštę.

Valentino diena meile laiskas atvirute

Dovanas mėgsta visi. Šv. Valentino diena yra tas laikas, kada galime sau leisti truputį paišlaidžiauti ir palepinti tuos, kuriuos mylime. Parduotuvių lentynos kaip kasmet lūžta nuo širdelėmis išmargintų meškiukų, puodelių, raktų pakabukų, kojinių, pagalvėlių ir šokoladinių saldainių rinkinių – pasiūla atrodo pakankamai didelė, kad patenkintų kiekvieną. Bet galbūt pastebėjote, kad jūsų mylimajam būtent kažko reikia? O gal norėtumėte padovanoti ką nors tokio iš jūsų bendros praeities, ką gavęs jo prasmę jis suprastų be žodžių? Jei esate atidus, besiklausydamas kito, galbūt prisiminsite kada nors jį prasitarus, apie ką jis svajoja? Kaip nuostabu yra išgyventi tą jausmą, kada tavo mylimas, tau apie tai net neįtariant, išpildo tavo svajonę! Juk nebūtinai visada ji yra brangi ir didelė?

meile Valentino dovana

Kokybiškas laikas, praleistas kartu, tikėtina, yra jūsų partnerio norų sąrašo viršūnėje. Ir tai tikriausiai yra būtent tai, ties kuo, galvodami apie artėjančią šv. Valentino dieną, turėtumėte susikoncentruoti. Galbūt pakviesite savo mylimąjį pavakarieniauti restorane, o gal romantišką vakarienę pasiruošite kartu namie? Visgi, dalintis savo pagamintu valgiu reiškia dalintis meile. Ne kuo kitu, o meile juk kvepia ir kava, atnešta ryte į lovą. O gal nutarsite pasivaikščioti po miestą? Nesuplanuotame kelyje dažnai nutinka netikėtų nuotykių. Nepamirškite prisilietimų – kartais mūsų kūnams norisi tiesiog glostymo, švelnumo. Intymiuose santykiuose vyro ir moters masažas vienas kitam visada bus egzotiškas patyrimas. Įsitikinkite, kad jums laiką leidžiant kartu nebūtų jokių kliūčių (išjunkite mobiliuosius telefonus) ir sutelkite visą dėmesį viens į į kitą.

pora meile kartu Valentino

Bet kokiu atveju, "Aš tave myliu" tebūnie staigmena.

Tekstas: Viktorija Šimašiūtė
Nuotraukos: www.flickr.com

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university