KAD VASAROS ROMANAS NENUTRŪKTŲ

Atėjus vasaros sezonui vienišos širdys ima plakti dar spartesniu tempu. Visų pirma todėl, kad noras surasti antrą pusę išauga iki maksimumo, o antra - vasara yra tas metas, kai mėgautis atostogomis norisi ne vienam. Visos amūro strėlės dirba nepaliaujamu tempu. Merginos, kaip deivės: trumpais sijonėliais, įdegusi oda, intriguojantys žvilgsniukai. Lėtai pravažiuojantys pro šalį automobiliai, viliojamai tirpstantys ledai, karštas, prilygstantys podiumui paplūdimys ir daug šypsenų, tarsi klausiančių: „ką veiksi šį vakarą?“. Surasti antrą pusę vasarą - įmanoma misija. Tačiau kaip išlaikyti ją prie savęs visam gyvenimui? Arba kitaip tariant, kaip vasaros romaną paversti stabilia ilgalaike draugyste?

Auksinė patarlė „sutinkama pagal išvaizdą, išlydima pagal protą“ yra raktas į sėkmę. Jei nori lygiaverčio partnerio, tiesiog būtina pasitempti ir ne tas žodis, kaip pasitempti. Ne, ne makiažo tobulinimo prasme, nors tai pakankamai svarbu. O visa savo esybe. Kiekviena mergina, tiek su aukštakulniais, tiek su sportiniais bateliais, eidama gatve taip, tarsi neštų karūną ant galvos, tikrai sulauks daugiau žvilgsnių, nei toji, kuri žiūrėdama į žemę neš sunkią savo vienatvės dalią. Ištiestas kaklas, paslaptinga šypsena, šiek tiek nuleisti pečiai, įtrauktas pilvas, grakščiai judinami klubai, tiesios kojos, bei drąsus žingsniai – viskas, ko reikia charizmatiškai, bet kartu ir seksualiai eisenai.

Susipažinus reikėtų nepamiršti daugiau klausyti, nei kalbėti. Mergina, kuri stengiasi per pirmus du pasimatymus išpasakoti visą savo gyvenimą yra kaip nemokamas lankstinukas, suteikiantis daug informacijos, pritaikytos masei žmonių.  Paslaptinga ir savimi pasitikinti moteris vyrus žavi labiau nei geras filmas.

Nors vasara - atostogų metas, naujai simpatijai nereikėtų akivaizdžiai demonstruoti neturėjimo, ką veikti. Ne nuodėmė truputį pagrąžinti savo asmenybe staiga sugalvotais užsiėmimais. Tu jauna, mėgstanti susitikti su draugėmis mergina, laisvalaikiu skaitai įdomias knygas, žiūri filmus, tapai, sportuoji, fotografuoji gamtą, siuvinėji, domiesi mitybos joga. Paanalizavus savo stipriąsias puses galima iš tikrųjų jas iškelti į paviršių ir tapti įdomia asmenybe.

Ir dar vienas svarbus dalykėlis - neatskleisti visų savo jausmų. Pilnai išsiskleidusiam gėlės žiedui jau nebėra, kur skleistis, tik vysti. Vyrams patinka kovoti dėl moters dėmesio, tarsi kopti į kalno viršūnę. Todėl negalima leisti jos pasiekti, nes nebebus, kur kopti. Jei jau prie vyno taurės ir žvakių šviesos išpasakojai, kaip jį myli, kitą dieną suvaidink labai užimtą, kad vaikinas suprastų: kad ir kaip jį myli, be jo ir taip turi, ką veikti. Vaikino dėmesio atsvara visuomet turi būti didesnė nei tavo.

Jei norisi rimtos draugystės, brandink santykius, kartu spręsk problemas, išlik paslaptinga, mėgaukis kiekviena akimirka praleista kartu, ir vasara tęsis visus metus. Tik nepamiršk: tu esi vienintelė ir nepakartojama, todėl net ir pats karščiausias paplūdimio vaikinas turi pakovoti dėl tavo dėmesio. Mylėk save ir kiti tave mylės dar labiau.

Tekstas ir nuotraukos: Dominika Novickienė

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university