MOTERŲ ŽINUTĖ VYRAMS

Visos moterys žino posakį – kelias į vyro širdį eina per skrandį. Tačiau ar vyrai žino kaip pasiekti moters širdį? Kelias į moters širdį siejamas su gėlėmis. Padovanokite savo mylimajai gėlių – ji atsidėkos jums žavia šypsena veide ir pasijus it garbinama deivė. Nes gėlės yra amžinas meilės, grožio ir prisirišimo simbolis.

 

 

Kodėl gėlės taip žavi moteris? Gėlių puokštė – šventė mūsų akims, o jų kvapas – pakylėją, užburia. Moterys ypatingai, instinktyviai suvokia gėlių grožį. Netikėtas gėlių gavimas – siurprizas, praskaidrinantis moters dieną. Ir visiškai nesvarbu, kas ji – bankininkė ar namų šeimininkė. Svarbus pats faktas, kad kažkas apie ją pagalvojo, priminė savo meilę, parodė dėmesį ir rūpestį. Moteris laiminga, nes vyras ją prisiminė: jis įveikę savo tingumą, n uklampojo iki gėlių salono (nesvarbu, kad ir artimiausio) ir pasivargino nupirkti gėlių puokštę ar bent jau vieną žiedelį... Jo poelgis tikrai neliks nepastebėtas!

Trumpa atmintinė vyrams apie gėlių dovanojimą:

  • Būkite spontaniški. Nereikia laukti ypatingos progos, kad padovanotumėte gėlių. Moterys vadovaujasi posakiu: „be progos – tinkamiausias laikas gauti gėlių“.
  • Kompozicijos dydis neturi reikšmės. Mums, moterims, ne visada reikia didelių puokščių perrištų prabangiais šilkiniais kaspinais. Kartais pakanka ir vieno žiedo ar vėjavaikiško lauko gėlių kuokštelio.
  • Būkite kūrybiški. Nustebinkite savo mylimąją netikėtai nusiųsdami gėlių jai į darbą.  Džiuginkite ją bet kuriuo paros metu. Moterims svarbu ir aplinkiniams parodyti, kokį aukso luitą pašonėje ji turi.
  • Nurimkite.. gėlės nereiškia įsipareigojimo. Moterys žino, kad gėlės – tai žinutė nuo jūsų, kad ją prisimenate. Nieks jūsų „nesitemps“ prie altoriaus tik dėl to, kad palepinote dėmesiu ir gėlių puokšte.
  • Gėlių pasirinkimas. Floristikos pasaulyje egzistuoja daugybė įspūdingo grožio, kvapnių ir spindinčių gėlių. Neapsiribokite vien tik raudonomis rožėmis. Atminkite, jūs negalite suklysti rinkdami gėles, nėra netinkamų gėlių.
  • Gėlės – ne visoms situacijoms. Ne visada atvilktas didžiausias kibirasgėlių padės suminkštinti mylimosios širdį. Jeigu jau „prisidirbote“ iš peties, nepadės vien tik gėlės.

Mieli vyrai, dovanokite be progos gėles savo damoms, nes ne visada Jūs esate geriausia dovana mylimajai. Kartais gėlės daugiau pasako nei tūkstančiai žodžių. Gėlės – tai dėmesio ženklas, kuris dėl savo nepraktiškumo ir yra toks nuostabus. Kartais sugrįžkite į tuos pirmuosius pasimatymus, kai tiesiant gėlės žiedą dreba rankos, virpa balsas, o akyse žaižaruoja sumišimo ir įsimylėjimo liepsnelės.. O mes, moterys, jus mylėsime amžinai!

 

 

Tekstas ir nuotraukos: Kristina Andrijevskienė

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university