“BALIWOOD” ATIDARYMAS

Karšta žinia Azijos kraštų gerbėjams ir tiems, kurie mėgsta kurti natūralumą aplink save. Ketvirtadienį (06.20) duris oficialiai atvėrė Baldų ir interjero detalių iš Balio salos parduotuvė „Baliwood“, kurios atidaryme dalyvavę svečiai galėjo bent trumpam „pakilti“ virš Vilniaus miesto. 


Renginio metu dalyviai pasijuto lyg būtų ten, kur šilta, kur vanduo, kur amžinai žaliuoja džiunglės ir ryžių laukai, skamba gamelanų muzika, o žmonės visuomet šypsosi. Tokį įspūdį sukūrė profesionalaus fotografo Giedriaus Dagio kelionių vaizdai, azijietiški užkandžiai ir skambi perkusijos muzika, kurią kartu su svečių pagalba kūrė ir grojo kompozitorius, multi-instrumentalistas Tomas Dobrovolskis.

Iš šio atidarymo galima “nugvelbti” renginių organizavimo išminties : visa “padėk” ir “pakelk” našta perleista žavioms/iems padavėjams, bendravimo atmosfera praplėsta į lauką, sukviesta stilinga, inteligentiška publika, svečiai gaivinosi gėrimais iš kokoso kiauto, atvykusieji pamaloninti dovanėlėmis.

Žinoma, nepamiršta ir vadybos elementų – juk tai parduotuvės šventė. Meniškai paskatinti klientai, atrodo, ryžosi pirkti. Publikai leista liesti viską, kas buvo ekspozicijoje, bei savo kailiu patirti, kad norima prekė atlieka daug daugiau funkcijų, nei manyta. Tokį netikėtumą galėjo pajusti visi, kurie išgirdo, kaip šviestuvai ir praustuvės sukuria faunos garsus, vazos ošia Okeanijos ritmu. Atrodo, kad parduotuvės devizas daugiau duoti, negu imti, todėl norisi palinkėti nesustoti ir augti.

 

Tekstas: Dominika Novickienė

Nuotraukos: Giedrius Dagys

 

 

Neturite teisių komentuoti

   

Interjeras. Įmonės

   
   
   
© SU university