Visit Nida apartamentai ypatingi pasakiškais vaizdais pro langą, jaukiai prabangiu interjeru ir turistų širdis pavergiančia kokybe.

Pasirinkę vieną iš keturių apartamentų, pajusite daug malonumų.

 

Mėlynajame archipelage marinistinės fotografijos bei spalvos primins Jums jūros gaivą, nesibaigiančias keliones vandenynais, o viename iš apartamentų esanti erdvi terasa leis pasijusti lyg būtumėte pakibę virš kvepiančių pušų.

Miegamasis su unikaliu vaizdu į naująją Nidos bažnyčią, marių tolius bei saulės nutvieksta svetainė Jūsų rytus padarys šiek tiek siurrealistiniais, o meno darbai interjere, brito menininko fotografijų triptikas jūros stichijos tema bei bažnyčios varpo koncertai Jus pakylės.

Arba..

 Apartamentuose Arčiau Gamtos naujai įrengtoje terasoje mėgausitės ne tik pušyno gaiva, bet ir privačia pievele. Pėsčiomis iki Kuršių marių tik 4 minutės kelio, o Baltijos jūros pakrantę pasiekti truks tik 5 minutės kelio automobiliu. 

O gal…

Apartamentuose Nidos Brizas švelnus ir lengvas su klasikos dvelksmu apartamentas primins gaivinantį brizą. Tai ne tik vėjas, bet ir naujas požiūris į poilsį bei patogų apgyvendinimą. Natūralaus ąžuolo grindys, akmuo ir kitos aukštos kokybės medžiagos bei tvarus santykis su erdvėmis suteikia šiam butui neapsakomo grakštumo.

Nidos brizo apartamentai jau papuošti grafikės Neringos Žukauskaitės darbais miegamajame, Eglės Kuckaitės monotipija svetainėje , o prieškambaryje Jus pasitiks puikios fotografijos pasakojančios apie lietuvišką kaimą.

Arba…

Apartamentuose Čerčilio Atostogos Originali buto erdvė, išskirtinio dizaino baldai, pilnas apstatymas buities prietaisais ir profesionalus išplanavimas Jums padarys įspūdį kaip tai mėgdavo daryti charizmatiškasis Britanijos vadovas Vinstonas Čerčilis. Jam čia tikrai patiktų – 6 ir daugiau vietų apartamentai , kuriuos galima padalinti į du visiškai atskirus butus su atskirais įėjimais su patogiu miegamuoju ir atskira jaukia terasa, kur su visa šeima galėsite stebėti žvaigždes bei senąjį Nidos švyturį arba gyventi itin pakylėtai miegodami antresolėje ir nuo ten žvelgti į marias. Vaikams džiaugsmo suteiks grikių čiužinių erdvė su gausybe pagalvių, o jų tėvelių laukia patogi svetainė su išėjimu į terasą bei gęstančio mėnulio įspūdį paliekančiu šviestuvu, kuris Jūsų bendravimui suteiks daugiau romantikos.

Čerčilio apartamentai puošti tapybos, monotipijos bei oforto darbais, o interjerą kūrė talentingų architektų grupė.

 

 Visit Nida: +370 648 49555
El. paštas/Email: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

www.visitnida.info

 

   

Lankytinos vietos. Įmonės

   
   
   
© SU university