„MARMURINIAI“ VELYKŲ KIAUŠINIAI

Kai mąstote apie idėjas artėjančioms šv. Velykoms, kaip jums atrodo idėja panaudoti kiaušinių marginimui ryškias, gyvybingas nagų lako spalvas? Ši velykinių kiaušinių marginimo technika, naudojant nagų laką, stebina nuostabiais rezultatais ir labai lengva pakliūti į priklausomybę – pradėjus, nebesinori liautis žaisti skirtingais spalvų deriniais, stebint spalvotus vandens sūkurius. Smagiausia žaidimo dalis yra ta, kad kiekvienas margutis išeina vis kitoks. Išmokite, kaip tai daroma, ir įtraukite į smagų velykinį žaidimą namiškius!

Reikės:

 • Vandens pripildyto dubenėlio
 • Popierinio rankšluosčio
 • Nuplautų ir nusausintų kiaušinių
 • Medinės lazdelės maišymui (Patarimas: puikiai tiks lazdelė, skirta nagų odelėms)
 • Kelių pasirinktų spalvų nagų lako (Patarimas: itin gražus rezultatas gaunamas naudojant oranžinės, ryškiai rožinės ir geltonos spalvų derinį)

Procesas:

 1. Užpilkite kelis lašus kiekvienos spalvos nagų lako ant vandens paviršiaus. Būtinai eksperimentuokite su žingsniais, kadangi būtent tvarka, pagal kurią įliejate į vandenį spalvas, lemia skirtingą „marmuro“ efektą.
 2. Naudokite lazdelę išmaišyti aplink nagų lako sukūrį.
 3. Laikydamos pirštų galiukais atsargiai panardinkite nusausintą kiaušinį į vandenį, kol jį visiškai padengs vanduo, ir tuomet greitai ištraukite.
 4. Padėkite kiaušinį nuošaliau nudžiūti.
 5. Išsemkite nagų laką nuo vandens paviršiaus ir pakartokite 1-4 žingsnius atskirai kiekvienam kiaušiniui. Patarimas: pasidarykite kiaušinių džiovyklę apie 1,5 cm vienas nuo kito gabale jūros putos susmeigdama smeigtukus ir susidariusiuose tarpeliuose talpinkite kiaušinius džiūti.
 6. Smagaus velykinio žaidimo ir neįtikėtinų atradimų stebint rezultatus!
Tekstas: Viktorija Šimašiūtė
Nuotraukos: Flickr

Neturite teisių komentuoti

   
   
© SU university