KAIP APSIRENGTI HELOVYNUI?

Artėjant Helovyno šventei, dauguma merginų ir moterų, pakviestų į vakarėlį susiduria su klausimu – ką apsirengti? Kitos, rengiančios tokią šventę namie, nori būti unikali, nepakartojama, šiek tiek (o gal ir itin) seksuali, stebinanti..Žinoma, galima išsinuomoti kostiumą (turint pinigų, radus atitinkamą dydį ir iš anksto užsirezervavus kostiumą), tačiau visų akys kryps tik į tas, kurios pasižymi kūryba ir originalumu. Keli patarimai, kuriuos įgyvendinus, dar galima suspėti pasiekti didelį efektą:

 

  • Raganos kostiumas. Renkantis kostiumą reikėtų vengti raganiškų, didelių dydžių sijonų, tunikų, dirbtinų nosių, suveltų gigantiškų šluotų ir pan. Juk raganaitės būna kerinčios. Tam puikiai tiktų sodrios spalvos aukštakulniai ir dryžuotos kojinaitės iki kelių, raukti sijonėliai, korsetai. Plaukai, supinti į dvi kasas (kasos dabar  mados viršūnėje, tik reikėtų orientuotis į pinimą ant šono), ir pačios gamybos mini šluotelė, dekoruota gėlėmis, kaspinėliais ir kt.

www.fashionweekadventures.com/wp-content/uploads/2011/04/sexywitch.jpg

  • Velniūkiška, vampyriška ir angeliška apranga. Įdomiau bus, jei atskleisite savo priešingą charakterio pusę. Visi liks nustebę, jei rami melancholikė užsidės provokuojantį trumpą sijonėlį ir ekscentrišką lankelį su ragučiais, ar vampyrės stiliaus nedideles iltis, įspūdį sustiprins gražių ilgų plaukų perukas. Prie lankelių jaunatviškai ir seksualiai atrodo pakelti, suvelti ar pagarbanoti nuo šaknų plaukai. Kitas sprendimas – vakarėlius mėgstanti lankyti, aktyvi vadybininkė, ar griežta personalo vadovė apsirengs netikėtai – užsidės šventumą simbolizuojančią baltų pūkelių aureolę ir elegantiškus angelo sparnus. Tokiu atveju, net makiažas turėtų būti pastelinių spalvų (persikinės lūpos, dramblio kaulo šešėliai, rožiniai skaistalai), o kaklą galima papuošti puošniu vėriniu.

http://halloweencraftarticles.blogspot.com/2010/09/best-couple-costumes-angel-and-devil.html

 

  • Katės, vilkės, tigrės, kiškutės kostiumai. Odinės kelnės, raštuoti batukai, ausytės (jas galima prisiūti prie turimo bliuzono su kapišonu, jei šventė vyskta lauke – bus ir šilta bei pastebima) ir uodegėlės – būtini žavingi akcentai. Geras patarimas yra pabandyti apsirengti bitutės kostiumą (dryžuota aptempta palaidinė, žaismingas lankelis su rageliais, maži sparneliai, timpės ir auksinės spalvos aukštakulniai).

 

http://www.halloweenexpress.com/animals-insects-c-608.html

 

Turint laiko, galima susirinkti mėgstamo personažo akcentus, prisisiūti, ar priklijuoti

prie turimų drabužių, o makiažą patikėti specialistei. Taip ir graži išvaizda bus garantuota ir kūrybinis procesas savaime suteiks pasitikėjimo savimi. Nes svarbiausia

Halovyno šventės metu – spindinčios akys, gera nuotaika ir jokio drovumo!

 

Tekstas ir nuotraukos: Dominika Novickienė

Neturite teisių komentuoti

   

Stilius ir mada įmonės

   
   
   
© SU university