Di Oks – SUMANUS VESTUVINIS SALONAS

Vestuvės – tai diena, kai iš tiesų norisi savo žavesiu parklupdyti išrinktąjį ant kelių ir visam likusiam gyvenimui sukurti fantastiškų prisiminimų etiudą. Prieš šią šventę jaudinasi ne tik damos, bet ir jų išrinktieji, tėvai, atrodo, norėtųsi tobulo renginio, bet nuo ko pradėti – ne kiekvienas žino. Tokia tematika sostinėje vyko paroda.

Parodoje “Mūsų vestuvės 2014” šiais metais buvo gausu naujovių. Renginys domino lankytojus: nuo praktinės pusės iki sentimentaliosios, nuo vaikystę primenančių atspalvių ir figūrėlių iki seksualumą pabrėžiančių detalių. Tuoktis besiruošiančios poros smalsiai domėjosi floristika, stalo dekoracijomis, šventės apipavidalinimu, jaunųjų apranga ir muzika. Parodos dalyviai kūrė jaukumo atmosferą, vaišino mini maskarponės sūrio užkandžiais, lazdelėmis su sezamais, šviežiomis bandelėmis su karamele bei juokavo. Fotografai, šiuolaikinės muzikos didžėjai, renginių organizavimo virtuozai, prašmatnių retro automobilių nuomotojai  – visa tai praėjusį Vasario savaitgalį sutalpinta į jaukų Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų ir renginių centrą.

Kokybe ir originalumu išsiskyrė vestuvinių suknelių nuomos salonas “Di Oks”, šiais metais diktuojantis rytų mados motyvus – geišų nuolankų grožį, rytų muzikos garsus ir moteriškumo paslaptis. Kolektyvas nustebino ypatingu draugiškumu, teatrališkais pasirodymais, išskirtinėmis vestuvinėmis dekoracijomis, vaišėmis, loterija, bei plačiu paslaugų vestuvėms spektru.

Dėmesys smulkmenoms

Parodoje šis stendas kvietė poras sustoti ir patyrinėti ant stalo pateiktas idėjas. Šeimos židiniai, diplomai, medaliai, širdžių spynelės sufleravo, kur ir kaip galima įkaitinti vakaro atmosferą, kokį pokštą iškrėsti jaunųjų artimiesiems, kad sušiltų jų širdys, o veidus puoštų nesuvaidinta šypsena. Smalsioms porelėms norėjosi pažvelgti intriguojančias vestuvines detales, o salono vadovė kvietė ir paliesti, palaikyti rankose visus dominančius šventės kūrinius. Juk, pasak jos, kiekviena detalė kuria nuotaiką, ją reikia jausti, išgyventi ir išsinešti į gyvenimą ilgam, nes geri prisiminimai yra mūsų visų turtas.

Salono šeimininkė Oksana Zajac drąsiai atsakinėjo į vestuvių naujokų klausimus ir besiregistruojantiems sužadėtiniams teikė stulbinančias nuolaidas. Tikrą vestuvių dvasią pajusti ji kvietė ne tik prie minčių šturmą keliančių geišų, bet ir į jos pačios komandos išpuoštus automobilius. Stiklo karoliukai, gėlės, perlai, šilkas, organza – tai tik dalis simbolių, kurių įpinama į jaunųjų laimės kelionę.

Vestuvės nuo A iki Z

Jaunųjų tobuloms vestuvėms „Di Oks” salonas neapsiriboja vien vestuvinių suknelių nuoma, o siūlo ir vestuvių planavimą, organizavimą, atributiką, pagalbą piršliams ir šventės vietos dekoravimą. „Di Oks” išsiskiria rankų darbo gaminiais (apnertos jaunavedžių taurės, ypatinga technologija išgraviruoti pakvietimai, perlais nusagstytos svečių palinkėjimo knygos, kaitinanti mergvakarių, bernvakarių atributika, smagūs žaidimai svečiams, vertingos dovanos ir kita).

Siekdami garantuotos kokybės, „Di Oks” klientus nukreipia pas kiekvienos srities specialistus, turi platų partnerių tinklą (juvelyrai, siuvėjai, fotografai, filmuotojai, vestuvinis transportas, baldai, gėlės, kirpėjos, stilistės, visažistai, konditeriai, šokių studijos). Per tiek metų darbo renginių ir pramogų srityje salono kolektyvas ir psichologą rekomenduotų, jei prireiktų jaunikiui ruošiantis vesti. Ne paslaptis, kad savo srities žinovai išmano, kaip pravesti renginį taip, kad išgautų iš klientų riebų “AČIŪ”.

Klientas – svarbiausias

Parodoje “Mūsų vestuvės 2014” susirinkusiųjų stilius, pageidavimai ir pasiūlymai jiems skyrėsi, kaip diena ir naktis. Vieni norėjo subtilių suknelių, dairėsi „Vintage” ar “Provanse” stiliaus, kiti dairėsi modernaus, ekstravagantiško varianto, buvo tokių, kurie nudžiugo radę lietuviškų tradicijų puoselėtojų. Tuo tarpu „Di Oks“ salono kolektyvas susidomėjusiems pateikė ne tik platų pasaulinį suknelių gamintojų sąrašą, bet ir ragino eksperimentuoti, šventės aurą pamarginti rytų raštų motyvais, įsileisti šiek tiek tolimųjų kraštų kultūros.

Oksana Zajac šypsodamasi sakė, kad kiekviena moteris turi savitą skonį ir todėl minėtas salonas kasmet tiekia suknelių iš įvairių šalių: Lietuvos, Ispanijos, Italijos, Vokietijos, Prancūzijos, Lenkijos, Japonijos ir kitų šalių suknelių. Kiekvienai moteriai, ar merginai suknelė yra koreguojama, pasiūlomi tik jai tinkantys aksesuarai ir, pagal pageidavimą, šukuosena, bei makiažas, vienetinė juvelyrika. Salono darbuotojos paprastos ir draugiškos, užsukusius vaišina kava, klauso atvykusiųjų nuomonės ir tik tuomet rodo tam tikrą asortimentą, rekomenduoja geriausius (kainos ir kokybės santykiu) specialistus.

Juk genys margas, o pasaulis- dar margesnis, reikia spėti su kiekvieno kliento fantazija – savo mintimis dalinasi Oksana.

Norisi prabangos įspūdžio? Tikitės šventę sukurti iš savų pinigų? Norite naujovių? Mėgstate estetiką ir rankų darbo gaminius? Turite įnoringą publiką ir norite juos pralinksminti? – šiuos ir panašius klausimus klientams užduoda šio salono kolektyvas, nes  nori suprasti kiekvieno atėjusio situaciją, domisi svečių svajonėmis ir stengiasi Jas įgyvendinti.  Visų paslaugų kainos yra orientuotos į didžiąją dalį Lietuvos gyventojų.

Viskas yra įmanoma – teigia Oksana, tik reikia kalbėtis ir išsakyti savo norus, o mums bus gera ir prasminga sudalyvauti žmonių džiaugsmingų akimirkų kūrimo procese.

Patikimumas.

Yra klientų, kurie savo meilės dieną slepia, ar tiesiog nenori atvirauti, nei svečių sąrašo tema, nei kitais klausimais. Tokiais atvejais „Di Oks” kolektyvas patikina, kad dirba su klientais vadovaudamiesi principu: “taupykime kiekvieno laiką ir gerbkime privatumą”. Todėl, nenorintiems viešumo, ar taupantiems laiką konfidencialumas ir greita orientacija yra garantuoti. Į klausimus “Kur”, “Kaip”, “ Kada” atsako profesionalai, o svečiams ir jauniesiems tereikia ramiai laukti savo didžiausios gyvenimo šventės.

Šis salonas gyvuoja jau virš šešerių metų, mielai rekomenduojamas klientų, pamėgtas garsių šou pasaulio atstovų ir ne tik Lietuvos, bet ir Rusijos, Vokietijos, Lenkijos bei porų iš kitų šalių. Ilgametę patirtį turintis vestuvinių suknelių salonas „Di Oks” žino ir sugeba adaptuotis bet kokioje situacijoje, veikti operatyviai ir kiekvieną suteiktą paslaugą stengiasi atlikti taip, kad nereikėtų rausti. Pasirodymai vyksta gyvai, todėl su pasilinksminti susirinkusia publika bendraujama lanksčiai, aktyviai.

Dirba visoje Lietuvoje.

Salonas „Di Oks” įsikūręs Vilniuje, Basanavičiaus g.33 -1, turi filialą ir partnerių visoje Lietuvoje. Dalį informacijos galima rasti www.sventems.eu tinklalapyje, arba atvykus į nemokamą vestuvių planavimo konsultaciją. Darbuotojai gali pristatyti visą atributiką, puošmenas, aprangą ir pravesti renginį bet kuriame Lietuvos kampelyje. Dar naudingiau tai, kad salono savininkė Oksana Zajac ir jos kolektyvas vestuves organizuoja ir įgyvendina keliomis kalbomis. Dirba ir spaudą kuria tiek Lietuviškai, tiek Rusiškai. O tai yra itin naudinga, kai tarp svečių yra įvairių kalbų ir kultūrų žmonių. Pati „Di Oks” salono savininkė Oksana prasitaria, kad ketina plėsti vestuvinio salono veiklą už Lietuvos ribų, peržengti tiek valstybių tiek fantazijos ribas ir liaudžiai pateikti geriausius sprendimus.

Tekstas: Dominika Novickienė

Nuotraukos: fotografė Rasa Voitova (Fėjų Namai), http://fejunamai.wix.com/fejunamai, “Di Oks” nuotraukų archyvas

 

Komentarai   

 
#1 Domi 2014-02-14 21:27
Labai į klientą orientuotas vestuvinis salonas
 

Neturite teisių komentuoti

   

Stilius ir mada įmonės

   
   
   
© SU university