DRABUŽIŲ DĖVĖJIMO MENAS

Ar kada nors susimąstėte, kaip įžymybėms visada pavyksta atrodyti įspūdingai? Skubant į susitikimą ar tiesiog einant išgerti puodelio kavos? Slaptasis šių garsių moterų ginklas – stilistai. O ką daryti mums, paprastoms deivėms, kurioms tenka pačioms rūpintis savo išvaizda, apranga, stiliumi? Nereikia būti garsioms, kad atrodytume puikiai. Reikia tik pasirinkti tinkamus drabužius ir mokėti juos derinti tarpusavyje. Šis gebėjimas yra tikras menas!

Siūlome Jums keletą patarimų renkantis tinkamus drabužius.

Turėkite bent vienus patogius ir patinkančius aukštakulnius. Avėkite batus su pakulne – net jeigu ji yra žema. Žmonėms galima sudaryti tiesiog neišdildomą įspūdį, įžengus į kambarį avint aukštakulnius. Be abejo, aukštesnė pakulnė pritrauks daugiau dėmesio iš aplinkinių, o Jūs jausitės moteriškos, lieknos ir geidžiamos! Legendinė kino aktorė Marilyn Monroe pareiškė: “Aš nežinau, kas išrado aukštakulnius, bet moterys jam daug skolingos”. Istorija byloja, kad batų aukšta pakulne krikštatėvis - karalius Liudvikas XIV – Karalius Saulė.

Susikurkite idealią figūrą. Siekti šio tikslo jums padės tinkamai parinkta apranga. Turėdamos plačius klubus, pabrėžti taliją galite pasirinkusi tinkančią suknelę ar kostiumą. Pasimatuokite skirtingų dydžių ir stilių drabužius, kad rastumėte tinkamiausią sprendimą. Drabužiai neturėtų varžyti judesių ar būti pernelyg prigludę, turite pabrėžti gražiausias savo kūno linijas.

Neužmirškite V formos iškirpčių, darančių stebuklus bei gelbstinčių įvairiose situacijose. Mados pasaulyje ilgą laiką karaliaujanti V formos iškirptė vadinama klasikos akcentu. Turėdamos siaurus pečius ir plačius klubus, rinkitės plačią V formos iškirptę – nukreipsite dėmesį nuo klubų. Jeigu turite didelę krūtinę, nepageidaujamus iškilimus maskuos siaura ir nedidelė V formos iškirptė. Ir atvirkščiai, vizualiai padidinti biustą padės suapvalinta V formos iškirptė.

Slėpkite trūkumus. Kaip pasirinkti tinkamą aprangą, jeigu neturite išraiškingų kojų ir nenorite, kad tai pastebėtų aplinkiniai? Nemūvėkite šviesių kelnių ar džinsų. Gelsvos spalvos drabužiai ir detalės traukia aplinkinių dėmesį. Taip pat venkite kelnių su kišenėmis ant šlaunų – tai storina kojas, kaip, beje, ir raštuotos pėdkelnės. „Iššokęs“ pilvas? Rinkitės ties juosmeniu platėjančias palaidines.

Išpardavimai sezonui pasibaigus. Kartais tikrai verta įkelti koją į prekybos centrus išpardavimų laikotarpiu. Nepriklausomai nuo artėjančio sezono mados tendencijų, keletą drabužių visada privalote turėti savo spintose. Vienas iš jų – juodi marškinėliai. Didžiųjų išpardavimų metu juos įsigysite žymiai pigiau. Pavasarį patartina įsigyti žiemos sezono drabužius, pavyzdžiui, šiltas kelnes, megztinius ir apsiaustus. Atminkite, ne visada reikia išlaidauti.

Sekite mados tendencijas. Visos moterys nori atrodyti žaviai ir pasipuošusios. Neskubėkite įsigyti madingiausių sezono prekių, jeigu jos netinka jūsų figūros tipui ar nėra tinkamos pagal amžiaus kategoriją. Šiuo metu populiarūs trumpi sijonai, bet jeigu nesate paauglė, jie gali jums netikti. Negailėkite investicijų į drabužius, kuriuos dėvėsite keletą sezonų: kailinius, vakarines sukneles. Sukursite prabangios ir elegantiškos damos įspūdį.

Mielos moterys, būkite žavios, stilingos ir kerinčios. Neužmirškite: „Žmoguje viskas turi būti gražu: ir veidas, ir drabužiai, ir siela, ir mintys“ (Čechovas).

Tekstas ir nuotraukos: Kristina Andrijevskienė

Neturite teisių komentuoti

   

Stilius ir mada įmonės

   
   
   
© SU university