ŠVENTES PASITIKITE GRAŽIOS

Iki didžiųjų metų švenčių likus mažiau nei dviem savaitėms, daugelis tik dabar sukruto: kuo apsirengti, kaip sulieknėti ir visaip kitaip pagražėti? Drabužių ir papuošalų ilgai ieškoti neteks – juos galima įsigyti užsukus į bet kurį prekybos centrą, tačiau kur kas daugiau pastangų prireiks patobulinti odą, plaukus ir figūrą. Tačiau ir tai dar galima suskubti padaryti – yra keli paprasti metodai natūraliai pasigražinti, o visas reikalingas priemones lengvai galima rasti bet kuriuose namuose.

 

Šventinis laikotarpis ypač moterims kupinas įtampos: jos ir skuba nudirbti visus įmanomus darbus iki švenčių, ir pasirūpinti dovanomis artimiesiems, ir papuošti namus kalėdine atributika, ir suplanuoti, ką patieks ant šventinio stalo. Bet juk per šventes visos norės gerai jaustis ir gražiai atrodyti. Tad tarp darbų ištaikius nors pusvalandį ir pasinaudojus „Arimex“ siūlomais grožio receptais su riešutais (jų tikrai yra kiekvienuose namuose, nors sauja), šventes galima pasitikti gražioms.

 

  • Kartą per savaitę plaukus palepinkite savo rankų gamybos kauke iš graikinių riešutų.

Prireiks tik kelių graikinių riešutų ir šilto pieno. Į dubenėlį įberkite keletą riešutų, trinkite juos grūstuvu, kol išsiskirs riebalai (naudoti elektrinį smulkintuvą nepatartina, nes negalėsite išspausti aliejaus). Įpilkite truputėlį šilto pieno ir paruošta kauke ištepkite plaukus. Apvyniokite galvą rankšluosčiu ir laikykite šiltai 20-25 minutes. Kaukę nuplaukite šiltu vandeniu. Ši kaukė atgaivins sausus plaukus.

  • Porą kartų per savaitę nušveiskite visą kūno odą. Tai padaryti gali padėti savadarbiai kūno šveitikliai. Vienas populiariausių – visai nesunkiai pagaminamas migdolų ir cukraus odos šveitiklis (naminio kūno šveitiklio receptas).

Jums reikės: 3 valgomųjų šaukštų grietinės, 1,5 puodelio cukraus (gali būti maišomas baltasis ir rudasis), pusės puodelio maltų migdolų riešutų ir 2 valgomųjų šaukštų aliejaus (tinka tiek alyvuogių, tiek kokoso ar migdolų). Visus ingredientus sumaišykite ir masažuojamais judesiais įtrinkite į odą. Vėliau viską nuplaukite šiltu vandeniu. Reguliariai naudojamas šveitiklis leis džiaugtis skaisčia ir švelnia oda.

 

  • Na, o kasdien nepamirškite paprastų 3 taisyklių:
  1. Iš mitybos raciono išbraukite saldumynus. Juos geriau pakeiskite riešutais ir džiovintais vaisiais, kuriuose yra daug žmogaus organizmui reikalingų medžiagų.
  2. Gerkite daugiau vandens. Jis veikia geriau nei „stebuklingi“ kremai – oda tampa lygesnė, sveikiau atrodo, o ir visas organizmas išsivalo.
  3. Jei neturite noro ar laiko sportuoti, skirkite bent pusvalandį kasdieniam pasivaikščiojimui.

 

Šie trys dalykai pareikalaus iš jūsų ne daug laiko, tačiau padės pasitikti šventes kupinoms energijos ir švytinčiomis akimis.

 

RsV agentūra AD VERUM

www.adverum.lt

Neturite teisių komentuoti

   

Odos, plaukų, nagų priežiūros įmonės

   
   
   
© SU university