„INŽI“ NAMŲ SUKNELĖS

Jau tapo įprasta, kad išpildytam moters įvaizdžiui būtinas ne tik nepriekaištingas makiažas, glotni suknelė, prie jos derantys bateliai bei elegantiška šukuosena, bet taip pat ir papuošalai. Tačiau ar tikrai papuošalai yra neatsiejama moters įvaizdžio dalis?

„InŽi“ namų įkūrėja Ingrida Žitkuvienė paneigia šį mitą, sukurdama sukneles, kurioms papuošalai visai nereikalingi. Įvairios situacijos paskatino dizainerę ieškoti alternatyvų, kurios palengvintų moters kasdienybę: „Siekdamos atrodyti nepriekaištingai ir pasirinkti prie suknelės labiausiai derančius papuošalus, neretai moterys ir merginos persistengia ir priima neskoningus grožio sprendimus: pasirenka papuošalus, kurie pernelyg užgožia suknelę, yra per ryškus ir šokiruojantys arba visiškai nederantys. Norėdama palengvinti moters dalią ir padėti apsisaugoti nuo stiliaus klaidų, sukūriau sukneles, kurios puikiai atrodo ir be papuošalų. Tai išties sutaupo daug laiko bei pastangų.“

 

Daugelyje dizainerės suknelių papuošalai yra tarsi inkrustuoti į suknelės visumą, taip pat lengvai įžvelgiama papuošalams būdinga stilistika: „Gėlių vainikai gaubiantys kaklą ar žiedlapių raštais numarginta krūtinė – puiki alternatyva, siekiant kompensuoti moters poreikį pasipuošti papildomais aksesuarais. O ir dėvint šias sukneles moteris jaučiasi kur kas laisvesnė, nesuvaržyta, nes nereikia saugoti papuošalų, kurie dėl savo iškilios formos gali sugadinti suknelę“, - tvirtina dizainerė.

Ingrida Žitkuvienė akcentuoja, kad svarbiausia - paprastumas. Juk jame ir glūdi grožio tobulumas.

Mados namų „InŽi“ įkūrėja visoms moterims linki tausoti save ir savo laiką, būti stilingoms ir skoningoms.

 

Tekstas:  Milda Petravičiūtė ir Indrė Čekanauskytė, www.inlinen.eu

Nuotraukos: Monika Gustainytė ir Tomas Viršilas

Makiažas: Monika Poškutė

 

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university