Stilingi, šilti ir jaukūs megztukai  rudeniui ir žiemai

 

Rudenį ir žiemą daugumai moterų mieliausias drabužis - megztukas. Megztinius mėgstame ne tik todėl, jog jie puikiai šildo vėsiais rudenio orais ir šaltą žiemą, bet ir dėl to, kad šie drabužiai patogūs, juos lengva derinti ir su jais atrodyti stilingai.

Teisingai sakoma, kad mezgimą išrado žmonės, kurie sukūrė pirmąjį tinklą žvejybai, o tai reiškia, kad pats mezgimo procesas atsirado ypač senai, dar akmens amžiuje. Nėra tiksliai žinoma, kada žmonės nusimezgė pirmuosius savo aprėdus, nors teigiama, kad pirmieji mezginiai buvo kojinės. Viena aišku - europiečius megzti išmokė arabai. Megztinių prototipas - grandininiai šarvai, sudurstyti iš plieninių žiedelių nelabai tiko nešioti taikos metu, ir tokie „šarvai“, numegzti iš vilnonių siūlų pasirodė esąs praktiškas dalykas šaltais rudens vakarais, kai vilkėti kailinius dar buvo per anksti.

 

Jau anais laikais dėl savo praktiškumo megztiniai, megztos kojinės ir kepurės tapo neatsiejamu žvejų ir jūrininkų aprėdu. Megztiniai ir megztos kepurės, beje, tapo ir pirmaisiais drabužiais.

Anų laikų amato tradicijos gyvuoja net ir šiandien. Iš pradžių megztiniai tapo ir uniforminės aprangos dalimi. Tada jau nieko nebestebino Velso princas vilkintis megztas liemenes, su kuriomis net buvo tapomas portretuose. Ir kai karalius 1922 metais pasirodė vilkėdamas tokią liemenę golfo klube, kiti žaidėjai kaipmat pagavo naują madą, kuri išliko ir iki mūsų dienų.

Elektroninėje rūbų parduotuvėje Stilingai.lt Jums siūlomi stilingi ir šilti megztiniai internetu. Pas mus rasite:

  • Ilgų megztinių
  • Trumpų megztinių
  • Megztų palaidinių
  • Megztinių vasarai
  • Šiltų megztinių
  • Megztų bolero

Vienas, svarbiausių megztinių elementų - jų spalvos, teikiančios daug galimybių, bet savo ruožtu ir keliančios nemažai rizikos. Spalvų pasirinkimas, žinoma, labai asmeniškas dalykas, tačiau šioje srityje egzistuoja keletas aksiomų. Iš esmės paprasčiausias būdas pasirinkti megztinį tai derinti jo spalvą prie savo akių spalvos. Patartina įvertinti save veidrodyje atkreipiant dėmesį, ar norimo megztinio spalva Jūsų veidą daro blyškiu, ar jį tamsina. Renkantis megztinio spalvas, saugiausia pasirinkti vienspalvį ir tamsų - mėlyną, juodą arba bordo, kurie yra, žinoma, praktiškesni. Reikėtų atminti, kad tamsios spalvos lieknina ir mažina. Šviesūs vertikalūs rašto ornamentai pilvo ar krūtinės viduryje ir tamsios linijos iš šonų sukelia „ploninamąjį“ efektą. Šiltos spalvos su raudonais ar geltonais tonais asocijuojasi su šiluma ir energija, o šaltos spalvos su mėlynais tonais - su ramiomis asmenybėmis.

Daugiau sužinosite:
http://www.stilingai.lt/apranga-moterims/megztukai
 

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university