Išpildyti lūkesčiai, pasiekti norimi rezultatai, o svarbiausia – teigiamos emocijos, kurios ir yra geros savijautos pagrindas. Aerobikos klube “Leta” Jūsų laukia ne tik išlietas prakaitas vardan grožio, bet ir jaukioje bei draugiškoje aplinkoje gerai praleistas laikas.

Aerobikos klubas Leta siūlo visų rūšių aerobiką, pilatesą, liekninamąjį kvėpavimą (bodyflex), kalanetiką, jogą, street dance ir pilvo šokį. Taip pat - grožio studiją, masažo bei soliariumo paslaugas.

Grožis ir seksualumas suvokiamas labai įvairiai ir kiekvieną kartą savitai. Svarbiausia, kad moteris pati  tokia jaustųsi – graži ir seksuali. Juk nebūtina visoms vienodai mažai sverti ar turėti vienodos spalvos plaukus. Svarbu  - stangrus kūnas, pakili laikysena,  pasitikėjimas savimi ir  veržlumas. Tokiai moteriai bet kokios problemos bus lengvesnės…  Viso to daug lengviau pasiekiama per sportą.

Kiekvieną kartą skambant mėgstamai muzikai, barstyte išbrastomos blogos emocijos, pyktis išliejamas per prakaitą ir tuo pačiu pasisemiama sauja geros nuotaikos. Ir  treniruotė po treniruotės  pastebėsite kaip kiekvieną dieną įvairiausi darbai atliekami su vis didesne energija, mažiau juntamas fizinis nuovargis, daugiau  teigiamo emocionalumo, ir ką jau kalbėti apie priešingos lyties atstovų pagausėjusius žvilgsnius, nes pastebimai gražiai pasikeitė Jūsų figūra. Visą tai gyvenimą daro gražesnį.. Tereikia nepatingėti, nepabijoti ir neapleisti savęs. Nes tiktai mes patys esame savo paties šeimininkai.

Lankytojai pirmą kartą kiekvienos rūšies (pilates, kalanetika, body-flex, joga, street dance aerobika, pilvo šokis) užsiėmimus gali išbandyti NEMOKAMAI.

 

VŠĮ "Aerobikos klubas Leta"

Kuršių g 7, Kaunas
Administracija Mob. +370 657 51429
Direktorė Mob.:+370 657 57718

El.paštas:Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Skype: aerobikosklubasleta
 
www.leta.lt
   

Fizinis aktyvumas

   
   
   
© SU university