BIJŪNAI

Pirmas įspūdis apie „Pivoine Flora“ dovanų rinkinį mintyse nuskambėjo kadaise dainų šventėse dainuotos lietuvių liaudies dainos motyvais: „Bijūnėlis žalias, bijūnėlis gražus, bijūnėlio žali lapai, raudoni žiedeliai“ – nuostabaus grožio dovanų rinkinio pakuotė su sodriai rausvu bijūnu ir žaliu lapu. Ši mintyse nuskambėjusi daina iššaukė šypseną ir sukėlė pačius gražiausius prisiminimus, sukurdama šiltas asociacijas, kas sukėlė begalinį smalsumą išbandyti produktus.

 

„Pivoine Flora“ kremas maloniai nustebino: tradiciškai tikėjausi riebaus kūno priežiūros produkto, tačiau „Pivoine Flora“ yra lengvas gelinės tekstūros kremas, puikiai tinkantis šiltajam metų laikui.

 

Tiek kūno kremą, tiek kvepalus priskirčiau gėlinių aromatų grupei, tačiau „Pivoine Flora“ kūno kremo ir kvepalų aromatai šiek tiek skiriasi: kūno kremas yra gaivesnis, jame dominuoja greipfruto ir žalumos aromatas, persipinantis su bijūno ir lengvu medienos kvapu, tuo tarpu kvepaluose greta citrusinės žalumos, bijūno ir santalmedžio atsiskleidžia muskusas, aromatui suteikiantis sodrumo. Man patiko tiek kūno kremas, tiek parfumuotas vanduo: ypatingai gražiai atsiskleidžia aromatų sluoksniavimas, kvepalus purškiant ant kūno kremu pateptos odos, tačiau švelniam pasikvėpinimui visiškai užtenka tik kūno kremo, užtepto, pavyzdžiui, ant rankų ir dekoltė srities. „Pivoine Flora“ parfumuotas vanduo patiko puikiu greipfruto, bijūno, rožės ir muskuso deriniu: citrusinis kartumas dera su švelniomis rožės aromato užuominomis, nostalgišku bijūno aromatu ir muskuso sodrumu.

Užsitepus kūno kremo apėmė malonus vėsos pojūtis: tarsi atvėsintą gelį teptum ant saulėje įkaitusios odos. Nuo vėsos pojūtį sukeliančiu kūno kremu pateptos odos sklindantis gaivus citrusinės žalumos ir bijūno aromatas maloniai gaivino net ir karštą pavasario dieną.

Gavusi dovanų L‘Occitane „Pivoine Flora“ dovanų rinkinį, visų pirma atkreipiau dėmesį į dėžutės, etikečių ir kvepalų spalvą – fantastiškai graži ryški rausva spalva, primenanti apie ilgamečius bijūnus, žydinčius senelių sodybos kieme: sodri, elegantiška, gili ir šiek tiek nostalgiška spalva bei pavaizduotas bijūno žiedo fragmentas akimirksniu patraukia dėmesį.

„Pivoine Flora“ kūno kremas nėra tinkamiausias gilaus drėkinimo ir maitinimo poreikį turinčiai odai – jo funkcija yra lengvas drėkinimas, atgaivinimas ir švelnus pakvėpinimas, taigi, renkantis kremą siūlau pagalvoti, ko iš kūno kremo tikitės: šiltuoju metų laiku šio kūno kremo sukeliamo drėkinimo, manau, visiškai pakanka, o giliam drėkinimui L‘Occitane turi, pavyzdžiui, taukmedžių sviesto liniją. „Pivoine Flora“ parfumuoto vandens skleidžiamas aromatas nėra itin ilgai išliekantis, tačiau tai yra jo privalumas – tai reiškia, kad bazinėse natose esantis santalmedis ir muskusas neužgožia pagrindinės aromato idėjos – bijūno grožio atskleidimo, o papildomas pasikvėpinimas aromatui išblėsus po 5-6 valandų suteikia papildomo džiaugsmo. Norint intensyvesnio ir ilgiau išliekančio aromato siūlau naudoti ir parfumuotą kūno kremą.

„Pivoine Flora“ kūno kremą rekomenduočiau visoms bijūno aromato gerbėjoms kvėpinimuisi karštuoju metų laiku vietoje kvepalų ar kaip itin korektišką kvepiantį produktą, tinkantį kvėpinimuisi einant į griežtus aprangos ir kvėpinimo reikalavimus darbą. „Pivoine Flora“ parfumuotą vandenį rekomenduočiau vėsesnėms dienomis ar intensyvesnio kvepėjimo poreikio patenkinimui bet kurio amžiaus moterims. Romantiškiems vakarams ar iškilmingoms progoms siūlyčiau sluoksniuoti aromatą, parfumuotą vandenį purškiant ant kūno kremu pateptos odos.

Tekstas: Dominka Novickienė
Nuotraukos: L'Occitane

Neturite teisių komentuoti

   

Kosmetika ir makiažas įmonės

Daugiau įmonių
   
   
   
© SU university