PURVO KAUKIŲ DIENA

Purvo kaukės – senas geras receptas atgaivinti odą. Deja, jas pasigaminti pačioms gana sudėtinga. Galima pasinaudoti kosmetologo paslaugomis, bet užsirašyti reikia iš anksto ir tai kainuoja nemažai pinigų. Siūlome tiesiog nusipirkti kelias kaukes prekybos centre ir pasilepinti spa terapija namų aplinkoje.

Pirmadienis galėtų būti Jūsų purvo kaukių diena. Galbūt tai neatrodo daug malonumo žadantis užsiėmimas, bet, patikėkite, tai yra tikrai puikus būdas atsipalaiduoti ir iš tikrųjų priversti jus atrodyti gražiai. Naudokite šiuos produktus: veido ir kūno purvo kaukes, menetelę tepti, kempinę nusiplauti, mėgstamo kremą ir smilkalus.

 

Nuostabu, kaip dešimt minučių kaukė gali praskaidrinti nuotaiką visą savaitę ir padaryti jūsų odą jaunesnę, bei sustiprinti dvasiškai.

Neišsigąskite, žalias purvas padarys Jus panašias į marsietį, tačiau kartu ir duos spinduliuojančių rezultatų, net toms, kurių oda sensta. Iš pradžių valykite savo veidą su mėgstamu valikliu. Po to, patapšnokite per veidą, nusausinkite, paimkite mentelę, kad pasemti didelę dalį purvo ir išlyginkite jį storai ant savo veido ir kaklo, vengdamos lūpų ir akių plotų. Tada padėkite rankšluostį ant pagalvės ir prigulkite penkioms - dešimt minučių, atsipalaiduokite, galvodamos, kad lepinatę būtent save. Tai nuostabus jausmas! Nuo kai kurių kaukių jūs galite iš tikrųjų jausti menką dilgčiojimą. Tuomet vyksta gydomasis procesas: pravalomos poros, pašalinamos negyvos odos ląstelės ir detoksikuojamos priemaišos. Jūsų oda jausis lygesnė, sudrėkinta, o žvilgsnis atsigavęs. Tai galite atlikti vonioje. Bus didesnis efektas. Jei kankinatės kovodamos su celiulitu, yra anticeliulitinių purvo kaukių, kurios jums padės jį įveikti. Tokios kaukės stangrina, maitina ir valo odą, suteikdamos jai šilko švelnumo pojūtį ir jaunesnę išvaizdą, o naudojamas purvas mažina raukšles, nušveisdamas ir detoksifikuodamas odą pašalina giliai įsiskverbusius nešvarumus, mažina odos ligų, tokių kaip psoriazės, egzemos, simptomus. Taip pat jos pasižymi kita unikalia savybe: jos puikiai “išjudina” ir suaktyvina organizmo gyvybinius procesus, todėl oda kur kas greičiau atsigauna ir veiksmingai pasisavina visus veikliuosius priedus (aliejus, vaistažolių ekstraktus, vitaminus ir kt.).  Molio kaukės natūraliai ir labai veiksmingai valo organizmą, sugeria kenksmingas medžiagas, dujas, nereikalingas rūgštis.

Nuplovusios kaukę, veidą galite patepti kremu. Skirkite sau 30 minučių ir pajuskite, kaip atsigauna veido oda, dingsta nuovargio ir įtampos žymės. Juk Jus moteris – gražiausia būtybė žemėje.

 

Tekstas ir nuotrauka: Dominika Novickienė

Neturite teisių komentuoti

   

Kosmetika ir makiažas įmonės

Daugiau įmonių
   
   
   
© SU university