PAVASARINIS MAKIAŽO STALČIO VALYMAS

Nors daugelio iš mūsų makiažo stalčius yra kasdienė rutinos stotelė, dažnai jame geitai visko pasidaro per daug – pabirę akių šešėliai, lūpdažių dėmės, makiažo priemonių mėginukai, plaukų smeigtukai – viskas „susiplaka“ į vieną. Ir nors labai stengiamės išlaikyti šią vietą, kaip naują, dažnai turime pripažinti, kad ne visada šis mūsų stalčius nusipelno gauti patį aukščiausią įvertinimą už organizuotą tvarką. Pavasarinio valymosi dvasios įkvėptos, atkurkime jo būklę – idealiai švarią ir tvarkingą nuo a iki z.

Remdamosi makiažo ekspertų patarimais, prisimeikime prie sienos smeigtukais „taip“ ir „ne“ viską, kas yra būtina žinoti apie šepetėlių priežiūrą, chaoso kontrolę, makiažo priemonių galiojimo pabaigą ir dar daugiau...

1. Pirmasis dalykas iš pirmųjų: kaip dažnai reikia išvalyti makiažo šepetėlius?

Gera mintis yra valyti juos kartą per savaitę, nebent juos naudojate ypač dažnai - tuomet geriausia juos išvalyti kas kelias dienas.

2. Ar yra būtinas specialus šepetėlių valiklis, ar muilas ir vanduo yra pakankamai gerai?

Jeigu jūs investavote į tikrai gerus šepetėlius (reikia pridėti, jie tikrai to verti), tuomet specialus šepetėlių valiklis yra puiki idėja. Pararimas alternatyvai - švelnus kūdikių šampūnas! Įsitikinkite, kad leisdamos šepetėliams išdžiūti juos paguldote teisingos formos - taip jie nepraras savo formos.

3. Pagal kokią tvarką „suorganizuoti“ savo makiažo priemones? Pagal produkto rūšį, spalvą, pritaikytas dienai ir nakčiai ar...?

Prieinamumas yra svarbiausias dalykas, siekiant išlaikyti makiažo priemones tvarkingai „suorganizuotas“. Kuo lengviau jas pasieksite, tuo labiau tikėtina, kad padėsite jas atgal ten, kur jos priklauso, ir palaikysite tvarką. Galima grupuoti priemones kartu - pavyzdžiui, visus pieštukus su gumine juostele, visus lūpų blizgesius ir t.t. Tokia sistema yra ypač tinkama toms, kurios kasdien darosi „5 minučių“ makiažą, naudodamos tik keletą pagrindinių produktų – laikant juos atskirtus vieną nuo kito juos galima pagriebti sekundės greitumu.

4. Kaip ilgai galima išlaikyti makiažo priemones - kaip žinoti, kada atėjo laikas jas išmesti?

Dauguma makiažų priemonių yra tinkamos naudoti ne ilgiau, nei metus laiko, išskyrus, blakstienų tušą, kuris turėtų būti keičiams kas kelis mėnesius. Naudojamos makiažo priemonės, kurių galiojimo laikas pasibaigęs, ne tik platina bakterijas, bet taip pat per laiką jos yra linkusios išdžiūti ir nebeturi tokio paties efektyvumo, kokį suteikia būdamos visiškai naujos.

5. Kūrybinės makiažo priemonių laikymo idėjos, padėsiančios sumažinti netvarką.

Makiažo priemonėms laikyti patogu yra naudoti dailias dežutes, kurios, be to, dar ir dekoratyviai papuoš jūsų makiažo stalčių. Tokiu būdu jūsų kiekvieno ryto rutina pavirs į ritualą, kuris suteikia malonumo ir netgi tam tikros prabangos jausmą.

6. Patarimas visoms minimalistėms: jeigu savo makiažo stalčiuje norite turėti 5 makiažo priemones, kas tai turėtų būti?

Toms, kurios darydamosi kasdienį makiažą (ne vakarinį!) yra linkusios vadovautis taisykle „Makiažas - „jokio makiažo“, makiažo stalčiuje pakaks turėti makiažo pagrindą, maskavimo priemonę (pieštuką/korektorių), skaistalus, blakstienų tušą, lūpų blizgesį...gerai, gerai, gal dar vieną – akių piešuką arba skystą akių plunksnelę. Ir jūs pasiruošusi eiti.

 
 
Tekstas: Viktorija Šimašiūtė
Nuotraukos: Flickr

Neturite teisių komentuoti

   

Kosmetika ir makiažas įmonės

Daugiau įmonių
   
   
   
© SU university