MINERALINĖS KOSMETIKOS MADA

Žodžiui „mada“ priskiriame tokias sąvokas kaip rūbai, batai, papuošalai. Madai taip pat priklauso ir kosmetika. Pastaruoju metu Lietuvoje vis populiarėjanti mineralinė kosmetika sužavėjo ne vieną lietuvaitę, tačiau daugeliui moterų vis dar trūksta informacijos apie ją. Mineralinė kosmetika – tai makiažo revoliucija! Vakarų pasaulyje ji jau žinoma seniai. 90-taisiais metais JAV dermatologai bei plastikos chirurgai mineralinę kosmetiką rekomenduodavo savo pacientams, nes mineralai net tik kad nedirgina jautrios odos, bet kartu ją ir gydo. Tai būdavo puiki makiažo alternatyva moterims po kosmetinių bei plastinių veido procedūrų.

Dėl sudėtingų techninių procedūrų gaminant mineralinę kosmetiką jos kaina buvo labai didelė, todėl neprieinama plačiajai visuomenės daliai. Tobulėjant technologijoms, mineralinės kosmetikos gamyba tapo pigesnė, lengvesnė ir greitesnė. Todėl ji žaibiškai išpopuliarėjo visame pasaulyje.

Šiais laikais jokių griežtų taisyklių kosmetikai, kuri nori vadintis mineraline, netaikoma, tad toks vardas gali būti suteiktas kiekvienam produktui, kurio sudėtyje vyrauja keli mineralai. Net jei šie mineralai ne visai natūralūs arba jei natūralūs mineralai naudojami tik cheminiai produkto sudėčiai praturtinti.

Tad svarbu, prieš renkantis mineralinę kosmetiką, pasidomėti jos sudėtinėmis dalimis, nes tik tikra mineralinė kosmetika, be jokių sintetinių, cheminių ar kitokių priemaišų gydo bei tausoja jūsų odą.

Lietuvoje prekiaujama MM Magic Minerals mineralinė kosmetika atitinka tikrosios mineralinės kosmetikos vardą. Gaminama JAV. Jos gamybai naudojamas aukščiausios kokybės žėrutis, titano oksidas, rožių bei šilko pudros. Nenaudojama jokių užpildų, aliejų, dažiklių, kvapiklių ar kitokių cheminių medžiagų.

Mineralai apsaugo odą nuo žalingų saulės spindulių (SPF 15+), neleidžia odai išsausėti, leidžia odai normaliai kvėpuoti, nekemša porų, tad sumažėja tikimybė spuogų atsiradimui.

MM Magic Minerals makiažo pagrindas turi priešuždegiminių savybių, todėl gali būti naudojamas net po kosmetinių operacijų, odos valymų ir pan. Puikiai maskuoja odos trūkumus, lygina veido spalvą, suteikia matinį efektą.

MM Magic Minerals visada pasirengę pasiūlyti jums tik kokybišką produkciją: makiažo pagrindai, pudros, šešėliai, šepetėliai ir kt. Šią kosmetiką galite išbandyti užsisakę mėginėlių elektroninėje parduotuvėje adresu www.magicminerals.lt

O taip pat, visiems MotersGrozis.lt portalo lankytojams dovanojama 15 procentų nuolaida visai MM Magic Minerals produkcijai! Nuolaidos kodas MGMM15

Neturite teisių komentuoti

   

Kosmetika ir makiažas įmonės

Daugiau įmonių
   
   
   
© SU university