IDZUMI - išskirtinė geros savijautos erdvė Vilniuje, tikrą rezultatą vertinančiam žmogui: platus klasikinių, atpalaiduojančių ir rytietiškų masažo technikų asortimentas, veido ir kūno procedūros, asmeninės sveiko stuburo, figūros korekcijos ir streso įveikimo programos, kirpyklos, depiliacijos, manikiūro ir pedikiūro paslaugos, dovanų idėjos kiekvienam.

IDZUMI japoniškai reiškia „versmė, šaltinis, geras vanduo”. Vanduo siejasi su gyvybe, energija, atsinaujinimu, augimu, švarumu. Laikas praleistas IDZUMI centre lyg gaivus vandens gukšnis iš tyro šaltinio, suteikiantis jėgų, gaivinantis, jauninatis ir valantis.

Senovės rytų kultūra ir šiuolaikinio žmogaus poreikiai kiekvieną dieną mus įkvepia dirbti branginant gilias sveikatinimo tradicijas, žmogaus išmintį, gamtos galias, asmeninį bendravimą ir nuoširdų ryšį su aplinka, kurioje patys gyvename. Siekiame, kad patyrusių meistrų padedami, geriau pailsėtume, pajustume dvasios ir kūno ryšį, akimirkai priartėtume prie visiškos palaimos ir dalelę jos išsineštumėte savyje. Žingsnis po žingsnio kartu sukursime Jūsų asmeninį grožio ir poilsio ritualą.

Atliekamos paslaugos:

MASAŽAI: Rytietiški masažai, klasikiniai masažai, liekninantys masažai, veido masažai, aromaterapija.

KŪNO PROCEDŪROS: Odą atnaujinančios ir problemas sprendžiančios procedūros su aukščiausios kokybės kosmetika. 

MEISTRŲ KONSULTACIJOS: Konsultavimas esant įvairioms odos problemoms, esant stresui, kūno skausmams, nemigai, individualių procedūrų sudarymas.

KIRPYKLA: Plaukų plovimas, modelinis moteriškas kirpimas, sušukavimas, vyriškas kirpimas, vaikų kirpimas, proginis sušukavimas, plaukų dažymas, ilgalaikis plaukų tiesinimas su Natura Keratin, ilgalaikis plaukų atstatymas su Supreme Keratin.

KOSMETOLOGIJA, DEPILIACIJA: Veido procedūros (Giluminis mechaninis veido valymas; Ultragarsinis veido valymas), Krioterapijos procedūra, depiliacija, antakių dažymas ir korekcija, makiažas.

Veido procedūros su Babor kosmetika, Pevonia, Biologique Recherche, Sothys, Natinuel, Guinot kosmetika.

 

IDZUMI

Sporto g. 12, Vilnius

Tel.: 852472470

Mob.: 665288854

www.idzumi.lt

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university