Estetinės medicinos klinika “Jaunatvės namai” įsteiga 2008 m. Kaune kaip medicinos centro “Neuromeda” (www.neuromedicina.lt) padalinys. Joje teikiamos estetinės medicinos paslaugos ir atliekamos procedūros veidui ir kūnui jauninti bei gražinti. 2009 m. rugsėjo mėn. estetinės medicinos klinika duris atvėrė ir Vilniuje.Estetinės medicinos centro

“Jaunatvės namai” simbolis – laumžirgis. Laumžirgis rytų filosofojoje – ilgaamžiškumo, stiprybės ir laimės simbolis. Teigiama, kad, laumžirgiui skrendant virš vandens, jo sparneliuose galime pamatyti visas gyvenimo spalvas, o sparnelių plazdėjimas gali mūmyse pažadinti kūrybiškumo pradą bei išlaisvinti dvasios polėkį.

„Jaunatvės namuose“ daug dėmesio yra skiriama veido jauninimo procedūroms, kurios atliekamos specialiais aparatais arba paramedicininėmis kosmetikos priemonėmis. Klinikoje atliekama mezoterapija, veido formai koreguoti ar raukšlėms lyginti naudojamos specialios inertinių užpildų injekcijos. Taip pat atliekamas aknės ir herpeso gydymas, šalinamos pigmentinės dėmės. Dar viena svarbi klinikos sritis – kūno formų korekcija. Tai procedūros su medicininiais aparatais, pavyzdžiui, vakuuminis masažas, presoterapija, lipokavitacija. Lipokavitacija – tai neinvazinė procedūra, kurios metu žemo dažnio ultragarsu sunaikinamos riebalų ląstelės ir riebalai pašalinami iš organizmo. Šios procedūros derinamos su masažais rankomis – modeliuojamasis (”Fitness”), lipolitinis masažas arba termoaktyviaisiais įyniojimais.

Klinikoje sudaromos kompleksinės lieknėjimo ir organizmo stiprinimo programos, kurių metu yra sureguliuojama medžiagų apykaita, hormonų pusiausvyra, didinamas darbingumas ir stiprinamos kitos svarbios gyvybinės funkcijos. Gydant ypatingas dėmesys yra skiriamas šiuo metu visame pasaulyje populiarėjančioms jaunatviškumo medicinos (angl. ANTI-AGING) metodikoms. Klinikoje dirba patyrę gydytojai specialistai, kosmetikai, kineziterapeutai ir masažuotojai.

 

Kaune:

Tvirtovės al. 90A, Kaunas, LT-50185
tel. (8 37) 32 86 36, mob. (8 657) 433 05
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Vilniuje:

J. Matulaičio a. 9 Vilnius, LT-05111
tel. (8 52) 73 60 55, mob. (8 657) 581 44

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


 

 

 

 

 

 

 

 http://www.jaunatvesnamai.lt

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university