EDENAS – Biblijoje aprašytas žemės rojus. Tad kviečiame Jus praverti grožio ir SPA centro EDENAS duris ir pasinerti į poilsio, ramybės ir egzotikos oazę, kurioje Jūs pasijusite kaip tikrame rojuje. Mūsų SPA centre teikiamos kokybiškos grožio ir sveikatingumo paslaugos, padėsiančios Jums atrasti vidinio ir išorinio grožio harmoniją.

EDENO vardu pavadinto grožio ir SPA centro filosofija grindžiama siekiu sujungti naujausius mokslo laimėjimus grožio srityje su darbuotojų profesionalumu ir aukšta aptarnavimo kokybe. Klientams siūloma didelė teikiamų paslaugų įvairovė, profesionalios masažo metodikos, išskirtinės procedūrų technikos, ypatingi gydymo metodai ir nepriekaištingos kokybės produktai.

Mūsų SPA centre naudojami naujausiais mokslo laimėjimais pagrįsti aparatai ir priemonės. Viena iš didžiausių naujovių – pažangi, saugi ir efektyvi LED (fotodinaminės) terapijos technologija, skirta įvairioms veido problemoms spręsti. Celiulito gydymui naudojamas Thermo C aparatas, kurio veikimo principas grindžiamas radijo dažnio, vakuumo, krioterapijos ir šviesos terapijos deriniu. Dažna problema - išsiplėtusios kraujagyslės, kurių gydymui naudojamas naujausias prancūzų išradimas - TC3000 aparatas, veikiantis aukšto dažnio radijo bangomis. Organizmo valymo, energijos atkūrimo procedūros atliekamos „Detox Box Professional“ aparatu.

Išskirtinis grožio ir SPA centro EDENAS bruožas – ypatingai didelis masažų pasirinkimas. Siūlome Jums gydomuosius, rytietiškus, egzotiškus, atpalaiduojančius masažus, atliekamus su specialiais aromaterapiniais aliejais.  Pailsėti   ir    atgauti   jėgas   galite   SPA   zonoje. Kūno pusiausvyrai atstatyti siūlomos procedūros ir garinėje pirtyje.

Mūsų dovana Jums -  visiškai naujos procedūros rankų puoselėjimui. Italų sukurtas aparatas „Hand Spa“ – tai hidroterapijos ir šviesos terapijos derinys, kuris gražins Jūsų rankų odai jaunystę.

Grožio ir SPA centre EDENAS dirbama su profesionalia Ericson Laboratory, Klapp,  World of Beauty, Anna Lotan, Neoglis, Gehwol kosmetika. Mūsų centre taip pat galite įsigyti šių firmų produktų naudojimui į namus.

Tad skirkite laiko sau ir atvykite į EDENO grožio ir SPA centrą. Mes tikime, kad mūsų pastangos padės Jums geriau jaustis, gražiau atrodyti ir sveikiau gyventi.

 

http://www.edenas.com


Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university